Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt már durva beégésed...

Volt már durva beégésed flörtölés közben?

Figyelt kérdés

#beégettekahalálba
2013. okt. 9. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Igen..

Flörtöltem 1 lánnyal közben a zsebemben szórakoztam a gyújtóval és 1 kicsit lángra kapott a zsebem...:D

2013. okt. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Zakathol ***** válasza:
100%
Haverom odament két csajhoz egy buliban. A csajokról annyit kell tudni, hogy mindketten ugyanolyan ruhában voltak (fekete-fehér csíkos blúz, fekete rövidnadrág, és fekete kemény kalap), szóval ránézésre úgy tűntek mintha valami hosztesz lányok lennének. Haverom odament, de kiderült, hogy nem hoszteszek voltak és láthatóan az sem tetszett nekik, hogy a srác ezt feltételezte róluk. Elég gáz volt, de marha jót röhögtünk :D
2013. okt. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
mondjuk az inkább nekik ciki, hogy k.rvának nézték őket....xddd
2013. okt. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A hostess nem k**va, ugye tudod?
2013. okt. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
annyit énekeltem buliban hogy mikor végre elszántam magam hogy odamegyek egy csajhoz elment a hangom..berekedtem.
2013. okt. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Volt.
2013. okt. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak az volt.
2013. okt. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ivarian válasza:

Egyszer, bár vicces is :)


Egy szórakozóhelyen egy asztalnál 4-5 rettentően csinos lány ült. Megkérdtem, hogy barátommal ketten csatlakozhatnánk-e hozzájuk.


Miután odaültünk, még udvariasan megvártam míg befejezik egymás között a vidám susmogást, és épp mikor bele akartam kezdeni a flörtölgetésbe, bókokba, megelőztek egy kérdéssel:


,,-Nem te jártál XY Krisztivel?"


És a válasz igen volt... Sikeresen próbálkoztam úgy a volt barátnőm osztálytársnőinél, hog ynem emlékeztem rájuk, viszont ők mindannyian felismertek 4 évvel később egy sötét szórakozóhelyen...


Haverom majd megpukkadt nevetésében :)

2013. okt. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem is volt ciki.
2013. okt. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!