Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy saját bevallása szerint...

Ha egy saját bevallása szerint régimódi fiút lány létemre elhívok meginni egy kávét vagy bármi, az szerintetek elriasztja tőlem?

Figyelt kérdés
Még sosem csináltam ilyet, most viszont már elegem van az egyedüllétből és lépnem kell.
2013. okt. 10. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kellemes ember vagy és nem vagy nagyon ronda, akkor nem hinném. Én örülnék, ha egy lány elhívna engem bárhová. :)
2013. okt. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
híjjad
2013. okt. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy ez bárkit elriasztana.
2013. okt. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én örülnék neki, az biztos:)
2013. okt. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne meghívd, hanem "passzív" módon közelítsd meg a kérdést. "Van kedved inni egy kávét?"

Így nem mondtál semmit arról, hogy ki fizet, de mégiscsak elhívtad. A többi már rajtad múlik a tett helyszínén. :)

2013. okt. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KJUsul ***** válasza:

Biztosan nem riasztaná el. Viszont ha arra kerül sor, ne kérd férjül nyilvánosan, mert az viszont piszkosul kínos lenne neki!


Hehe...


Viccet félretéve, nyugodtan hívd meg.

2013. dec. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!