Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet kiküszöbölni azt,...

OhyeahHazza kérdése:

Hogy lehet kiküszöbölni azt, hogy ne legyünk annyira zavarban és ne legyünk szégyenlősek?

Figyelt kérdés
Már egy egyszerű kérdésnél is rák vörös leszek. Az ismerkedés sem megy. Mit tegyek?

2013. okt. 10. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Sörrel
2013. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 AeonFLUX ***** válasza:
0%
Borral.
2013. okt. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mindenkivel ilyen vagy, vagy csak azzal aki tetszik?
2013. okt. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
pl nekem a suliba volt ilyen hogy nem mertem igazán rájuk néznivagy ha igen és ő is rámnézett gyorsan máshová néztem mert szégyellős voltam vagy nemtom (de nem azert mert csunya vagyok vagy valami) ,de mar kb másfél éve nincs úgy, egyszerü: nagyképü lettem, szarok mások véleményére
2013. okt. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Javaslom hogy gyakorolj. Járj többet közösségbe, vitatársaságokba, nyilvánítsd ki amit gondolsz, vétózz meg dolgokat. Egyszóval: beszélgess, cserélj eszméket.


Egy idő után magabiztosabbá válsz. Ha pedig jobban bele akarsz menni, olvass egy kicsit :)

Dale Carnigie - Sikerkalauz 1 emberileg is átértékelsz dolgokat utána!


24/F

2013. okt. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az agyad befolyásolja a viselkedésed, és a viselkedésed befolyásolja az agyad.

Ha magabiztosan viselkedsz, magabiztos leszel. Próbálj meg 2-3 percig X alakban állni a tükör előtt (kezeket fel, lábakat szét, formáljon a tested X-et). Ez a testtartás (is) megváltoztatja az agyban a hormon szintet, növeli a tesztoszteront és lecsökkenti a kortizolt. Magabiztosabb leszel.

2013. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 My Conserve ***** válasza:
Hét például jó, ha utálod magad, és túlzott elvárásaid vannak magaddal meg másokkal szemben. Akkor teljesen kiküszöbölted azt, hogy ne legyél zavarban, vagy hogy ne legyél szégyenlős.
2013. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 My Conserve ***** válasza:

"nagyképü lettem, szarok mások véleményére"


Gratulálok! Ez egy igazi modern sikertörténet.

2013. okt. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!