Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért jövök zavarba mindig ha...

Miért jövök zavarba mindig ha egy férfivel beszélgetek? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Amikor rámnéz és mosolyog,illetve ha ilyen szexuális jellegű témákról beszél mindig elpirulok előtte. Ezt ő is észre vette,és mondta,hogy ne piruljak. Engem ez kicsit zavar már. Ő sokszor dícsért ,hogy jó a seggem meg milyen jó ez a ruha stb. Igazából voltam belé szerelmes,de már nem szoktam érezni azt az érzést,csak ,hogy jó vele. Mit tegyek? Még lehetek belé újra szerelmes? Vagy mi lehet velem?

2013. okt. 10. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Pasi vagy te is, ugye?
2013. okt. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem én lány vagyok ő a pasi
2013. okt. 10. 17:23
 3/8 anonim válasza:

Szerintem aranyos, ha elpirulsz. Fura hogyha azt kéri, hogy ne pirulj el. Olyan vagy és kész. :D


Nem biztos, van olykor 1-1 fellángolás a semmiből, ami aztán csak eltűnik. Jó vele lenni, beszélgetni vagy az ágyban jó vele lenni?

2013. okt. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem járunk ,igy még nem is szexeltünk. Akkor miért van ez velem egyszer szerelmes vagyok belé ,egyszer nem??
2013. okt. 10. 17:41
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3as miért fura,hogy azt mondja,hogy ne piruljak?
2013. okt. 10. 17:41
 6/8 anonim válasza:
Ha legközelebb szóvá teszi, hogy elpirultál, vágd rá, hogy jobb, mintha elkékültem volna, nem?
2013. okt. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

#3 vagyok. Úgy gondolod normális dolog, hogy ezt kéri? :) Ez egy biológiai folyamat, nem tudsz ellene tenni. Ilyen vagy :) Nem tudom miylen idős vagy( bár eléggé fiatal lehestz ), volt-e már kapcsolatod, ha nem akkor gondolom azért hoz zavarba :)


És mint írtam, nagyon aranyos tud lenni, amikor egy lány elpirul. Lehet hogyha sokáig csinálná már kicsit fura lenne, de nem kérném rá hogy hagyd abba. Ahogy van, úgy kell elfogadni.


A szerelem/nem szerelem meg sok dolog miatt lehet. :)


24/F

2013. okt. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi Kedves 3as. Am szerintem nem rám akarta parancsolni ,hogy ne piruljak szerintem hülyeségből mondta,mert utánna mosolygott.Am köszi,hogy segìtesz.Igen volt már baràtom kettő is de mellettük sose pirultam el megg nem voltam zavarba
2013. okt. 10. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!