Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csak haverként gondolnak...

Miért csak haverként gondolnak rám?

Figyelt kérdés
egy csomó fiú barátom van, inkább a fiúkkal hülyülök mint lányokkal plázázom, de ezek a fiúk sosem gondolnak rám csak haverként pedig szerintem nem vagyok olyan csúnya. régen kövér voltam és lehet h emiatt megmaradtam a "kövér lány"-nak?

2013. okt. 10. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert nem a haverjukkal akarnak járni!
2013. okt. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sok lánynak az a baja, hogy miért nem hiszik el, hogy csak barátok vagyunk? NEM LÉTEZIK FIÚ-LÁNY BARÁTSÁG! stb...

Neked meg az, hogy nem tekintenek rád többként, mint barát? Ki érti a lányokat?


Az meg hogy "kövér" voltál, az hogy jön ide? Vagy egy ducibb lány már nem is lehet szép?

2013. okt. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ez lehet. habar h nagy amelled akk koverkent is elfogadnak :D sztem csak egyszeruen nem jott ez ossze. ezen nehez lenne valtoztatni sztem :/ remelem tudta vmennyit segiteni :)
2013. okt. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1.: sokukkal nem haverként kezdődött.

2.: van ilyen is:D lehet szép egy ducibb lány is nincs azzal semmi baj de én kimondottan kövér voltam

3.: sok minden nem jött össze:P


Köszi a válaszokat!:)

2013. okt. 10. 18:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem érted.

Túl fiús vagy.Az a gond.Ők barátnőt akarnak.Nem egy puncis fiút...

2013. okt. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem vagyok fiús, sőt. szerintem eléggé lányos lány vagyok csak nem szeretek vásárolgatni.:D
2013. okt. 10. 18:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Valami mégis hiányzik belőled, ami a legtöbb nőben megvan. :) Személy szerint kerülöm azokat a lányokat, akiknek többségében hímnemű barátai vannak. Általában nem nőiesek - nem kinézetről, megjelenésről beszélek, hanem viselkedésről és felfogásról (és a nőies alatt sem azt értem, hogy hisztis idiót@). Sokan azt is mondják, hogy az igazi nőiességre születni kell, és benne felnőni... sajnos ebben látok némi rációt, mert egyetlen igazán nőies nővel sem találkoztam még.


Ha pedig a baráti társaságodból próbálnál összejönni valakivel, akkor valószínűleg azért nem kellesz nekik, mert nem éreznek semmit (jó, ez elég egyértelmű volt, na :D). Vagy azért, mert nem vagy szép, vagy mert nem vagy nőies, vagy egyéb más okokból. Nekem is van egy lány barátom /osztálytárs/, akivel egész nap beszélgetek. Ha nem lennének mellei, és nem tudnám mi van a lábai között, semmi nem különböztetné meg egyik haveromtól se.


Vicces látni, mikor a nők kerülnek olyan helyzetbe, hogy rá kell jönniük; egy nedves lyuk és két módosult verejtékmirigy alapvetően nem elég, csak dugni. :) (Megjegyzem szexben benne lennék azzal a haver csajjal is, de semmi több, esélytelen bármiféle erősebb érzelem).

2013. okt. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Általában a nők szokták csak haverként tekinteni a nekik nem tetsző, de kedves srácra.
2013. okt. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mutatsz képet magadról privátba?
2013. okt. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyilván béna vagy. Ilyen egyszerű.
2013. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!