Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha észrevesz rajtam minden...

Ha észrevesz rajtam minden változást egy pasi, akkor tetszem neki?

Figyelt kérdés
Sokszor volt már hogy mondta hogy csinos vagyok stb. de pl egyik alkalommal be lett színezve kicsit a hajam és rögtön észrevette. Ő volt az egyetlen :D ma meg azt kérdezte hogy "fogytál?" ezt is csak ő vette észre meg anyukám :D.
2013. okt. 10. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen:DD esélyed, de legalábbis már felfigyelt rád:D
2013. okt. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hááát, gyanús :D de nem feltétlenül.
2013. okt. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, sőt, a képeidet is csomószor látta. Nyugodtan következtethetsz erre.
2013. okt. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ezeket a változásokat magad "közvetíted" a külvilág felé, van aki megérti van aki nem, létezik sok ilyen pasi :)
2013. okt. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Még nem feltétlenül.
2013. okt. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát nekem volt, hogy addig mindig kivasalt hajjal mentem a randikra, majd kb a 6.nál nem szárítottam meg, és amúgy elég hullámos. Erre ő: mintha egy kicsit más lenne a hajad.. :D

De örülök, hogy legalább észrevette, mert volt, hogy mondta, a múltkor is ebben a kabátban voltál, nem? közben akkor egy rövidben voltam, amire ő gondolt, az meg egy hosszú ballonkabát volt, csak a színük egyezett..

De volt olyan is, hogy miatta vettem fel egy fekete csizmát, majd később amikor szóba jött, csodálkozott, hogy nekem van olyanom (szóval észre sem vette..)

Szerintem a tipikus pasi agy ilyen, mint amit én leírtam.. :D furcsa és ritka, hogy valaki olyan figyelmes legyen, mint neked a srác. Szóval szerintem igen, tetszhetsz neki

2013. okt. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tetszel neki. De az is lehet, hogy csak odafigyel a részletekre.
2013. okt. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerincsem csak simán bu zi és azér veszi észre
2013. okt. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze most is sokan megmondják hogy ez mennyire nem ilyen egyszerű.. :D Pedig 90%, alapesetben egy fiú azt dönti el, hogy mennyire néz ki jól és mennyire jó a csaj. Az hogy hogyan öltözködik szintén nem annyira tartozik ide. Az viszont, hogy minden apró változás feltűnik neki és szóvá is teszi őket azt jelenti, hogy rohadtul betáplált az arcmemóriájába, és rád van kattanva, így anyádon kívül ő a másik akinek feltűnik olyasmi ami senki másnak nem. Elég kicsi az esélye, hogy simán csak jó megfigyelő és amúgy nem nézte már meg az összes fb-s képed meg nem gondolt rád sokat.
2013. okt. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!