Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy 36 éves férfi, hogy...

Egy 36 éves férfi, hogy tekint egy 25 éves nőre? Tényleg már nőt lát benne, vagy még "kislányt"?

Figyelt kérdés
Nyilván függ az adott lánytól, szóval általánosságban kérdezem. Most találkoztam egy ilyen idős férfival, aki nagyon tetszik nekem. A megjelenésem kifejezetten nőies és elég érettnek is tartom magam, mégis úgy érzem/látom, hogy ez az illető úgy kezel, mint egy gyereket. Nincs párja és tudom, hogy a nőket szereti. Nem értem mi lehet a baj, miért így viszonyul hozzám:( Persze lehet szimplán csak nem tetszem neki, de azért furcsa, mert ő tényleg nem úgy néz rám, mint egy nőre, mintha eleve nem jöhetnék szóba olyan szempontból. Pedig én nagyon szeretném, ha szóba jöhetnék nála.

2013. okt. 11. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
felejtős a pasi, nálam is volt ilyen, csak barát voltam a szemében.
2013. okt. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
25 éves nő már messze van a kislánytól:D
2013. okt. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 RFKK válasza:
100%
Sok olyan kapcsolatról hallani, ahol még több a korkülönbség, szóval tekinthetnek a férfiak a náluk fiatalabb nőkre nőként! A legegyszerűbb módja, hogy megtudd, szóba jöhetsz-e nála: kérdezd meg :) Esetleg tegyél olyan kijelentéseket, amiből leszűrheti, hogy márpedig te többet akarsz tőle.
2013. okt. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
25 éves nő az már nőnek számít.
2013. okt. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Majd ha mi egy kép alapján megítéljük, hogy nőies vagy, akkor te is állíthatod magadról. Addig meg csak egy kis taknyos vagy! :D

26f

2013. okt. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Egy 36 éves pasi már elég érett ahhoz, hogy szóba lehessen állni vele, anélkül, hogy kiröhögne. Mondd meg neki kerek-perec, hogy szimpatikus számodra, s nem bánnád, ha közelebb kerülnétek. Persze, lehet, hogy tényleg nem vagy a típusa s visszautasít, de ezt a kockázatot vállalnod kell.

Sok sikert!

2013. okt. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
20 voltam mikor az 50 éves párom megismert.Nem tudom miért egy lányként tekinteten rám:))Nőként tekint rád vagy 25 évesen gyereknek érzed magad?
2013. okt. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!