Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nincs a társkereső...

Miért nincs a társkereső oldalakon olyan férfi, aki nem csak szexet akar?

Figyelt kérdés
Voltam már fenn párszor társkereső oldalakot, egy-két jó fej férfit megismertem, de sajnos rá kellett jönnöm, hogy ők már olyan szinten bele vannak bolondulva ezekbe az oldalakba, hogy nem válnak meg tőle... A többiek meg csak szexet akarnak.. Pedig jó dolog ez az internetes társkeresés, szerintem, csak jól ki kéne fogni.. Csak a sok perverz állat elveszi a kedvem az egésztől :D

2013. okt. 11. 12:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
31%
Mi abban a perverzió, hogy egy férfi szexet akar? Aki komoly kapcsolatot keres, az is szexet akar! :) Csak mellé még kapcsolatot is... :)
2013. okt. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
a szex az nem gond, hanem az, hogy kizárólag erre utaznak:)
2013. okt. 11. 12:08
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát magamból kiindulva nem igaz amit írsz, feltételezem neked is csak a kigyúrt nagypofájú marhák jönnek be, akkor viszont ne csodálkozz, hogy csak szexet akarnak tőled.
2013. okt. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
De, van.
2013. okt. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
hát nekem nem a külső a legfontosabb.. bármennyire hihetetlenül hangzik. Persze, az is fontos, de nem a fő meghatározó szempont..
2013. okt. 11. 12:14
 6/20 anonim ***** válasza:
49%
ez nem igaz. Én is voltam fenn ilyen oldalon de nagyon nem jött be. És én egyáltalán nem szexre mentem hanem kapcsolatra. Bunkok a nők ezen az oldalon.
2013. okt. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
de vannak kivételek nők terén is :)
2013. okt. 11. 12:16
 8/20 anonim ***** válasza:

Általánosságban elmondható, hogy azok a férfiak, akik könnyebben megkaphatják a nőket előnyös kinézetük miatt, nagyrészt csak a szexre utaznak. Hiszen minek kössék le magukat valakinél, ha többet is megkaphatnak?

Az előnytelenebb külsővel megáldott társaik pedig örülnek, ha összejön egy normálisabb lány, így ők sokkal inkább hajlandóak kapcsolat kialakítására. Persze van kivétel mindkét oldalon, de ez az általános.

2013. okt. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%
Kb. két-három mondattal tisztázni lehet, hogy ki mit keres, és ha nem ugyanazt, akkor lehet továbblépni. Pont ez a lényege! De ha te leragadsz annál, hogy mindenki csak szexet akar, akkor esélytelen, hogy találj olyat, aki nem csak azt akar.
2013. okt. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%
Kedves kérdező, akárhogyan nézzük, ha csak olyanokkal találkoztál, akinek szexre kellettél, az a te szegénységi bizonyítványod, mert vagy csak a bunkók kellenek neked, vagy lerí rólad, hogy szexen kívül másra nem vagy jó.
2013. okt. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!