Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Zajos környezetben ismerkedni...

Zajos környezetben ismerkedni hogy kell/szokás?

Figyelt kérdés

Heavy metal koncert volt, nagy hangerő, tombolás, meg minden. Néha összeakadt a tekintetünk a csajjal, aztán egy idő után -- feltehetőleg nem véletlenül -- odasodródott hozzám.


Táncolt, nézett, mosolygott, tette a szépet, de nekem sajnos halvány fogalmam se volt, hogy mit kezdjek vele. Tudom, ciki, de ez van. Nem vagyok jó ismerkedésben.


Beszélgetni ilyenkor nyilván nem lehet. Ilyen zenére táncolni se nagyon, meg amúgy se tudok. Mit kéne ilyenkor csinálni? Meg lehet érinteni, vagy bármi, ami egyértelmű, de nem tolakodó? Legközelebb egy hasonlót jó lenne kihasználni.


Diszkósok, ti pl. hogy csináljátok? Valami bevált taktika biztos van ilyen esetre.


2013. okt. 12. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kellett volna kérdezned, hogy nincs-e kedve egy pohár borhoz a buli után.
2013. okt. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!