Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Netes ismerkedés esetén...

Netes ismerkedés esetén mennyi idő múlva szokás találkozni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 02:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2 hónap és 29 nap
2013. júl. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hónapok...miután láttál róla képet, lecsekkoltad webcamon, hogy tényleg ő e. Utána is csak forgalmas helyen az első randi...


Tudom, paranoiásan hangzik, de amit néha netes ismerkedés címén átélsz...hát döbbenet, inkább légy óvatos.

2013. júl. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

mi 1 hónap után talalkoztunk. :D 2,5éve együtt:D


23L

2013. júl. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

én akár 1 nap után is elmennék.

mi lehet a legrosszabb eset ?

2013. júl. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
amikor úgy érzed(hogy megbízol benne) de gázspré legyen nálad.
2013. júl. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Én srác vagyok, de 2-3 hét a minimum, de az is csak nappal, forgalmasabb helyen, vagy este buliban, de az akár 1 hét után is, lehet kiröhögtök, hogy srác létemre ilyen vagyok, de nem vágyom rá, hogy elmenjek randira egy általam kedves aranyosnak hitt csajjal és két kopasz kancigány várjon, akik nem csak kirabolnának, de seggbe is raknának...
2013. júl. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha ismerkedés miatt beszélünk, és 1-2héten belül nem tudunk találkozni akkor leteszek róla, mert nagy eséllyel van valami gáz ilyenkor..
2013. júl. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mi 1-2 hetet beszélgettünk, utána télen a sötétben találkoztunk, később rendszeres programunk volt a sötét erdőben való séta, mert engem anyám eltiltott a kivilágítatlan helyektől, ha egyedül vagyok.

Lassan 1 éve vagyunk együtt.

2013. júl. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Utána is csak forgalmas helyen az első randi..."

Ajánlom az M7/M1 bekötőjét, vagy a BAH csomópontot, mint forgalmas helyet. :-)

2013. júl. 25. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Theodorik84 ***** válasza:
Volt már olyan, hogy aznap találkoztunk de volt olyan kivel hónapokig beszéltünk. Nem szeretem sokáig húzni mert olyan rideg a neten való beszélgetés hiányzik a testbeszéd ami eléggé fontos a kommunikációban
2013. júl. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!