Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nők! Szórakozóhelyen,...

Lányok, nők! Szórakozóhelyen, buliban ha először látsz engem, milyen szöveg lehet a nyerő nálad, amellyel rögtön szimpatikussá válok és jól nyitok a szemedben?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy valamilyen szituációban (akár ülsz a pultnál vagy asztalnál, vagy főleg bent, tánc közben) odaállok elétek, és beszélgetést kezdeményezek. Milyen nyitás a legmegfelelőbb, ha megszólítalak, esetleg milyen folytatással? Tegyük fel, hogy a külsőmmel nincsen problémád.

Jöhetnek példák megtörtént közeledésre, vagy a számodra legjobb elképzelést is leírhatod. Lehetőleg csak komoly válaszok érkezzenek, és értelemszerűen csak lányok érdekelnek. :)

24/F



2013. okt. 12. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Kuldj kepet a kulsodrol.


Tudod ez ugy megy, hogyha a kulsod egyaltalan nem fog meg, lehetsz akarmilyen jofej, nem fogsz erdekelni ismerkedes szempontjabol.


Kulso megfog, belso megtart. Aki nem ezt mondja, hazudik.

2013. okt. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem, ha egy férfi azonnal verbálisan közelít: hagyja meg nekem a választás lehetőségét: először szemezzen velem, mosolyogjon, aztán ha nekem is bejön, akkor úgyis viszonzom ezeket a jeleket és ezek után odajöhet a közvetlen közelembe. Ha rögtön megszólít, az azért gáz, mert egyáltalán nem biztos, hogy bejön annyira, hogy meg akarok vele ismerkedni és ezzel csak engem hoz rohadtul kínos helyzetbe és persze ilyenkor én leszek a szemét k**va, aki lepattintja őt.
2013. okt. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mindig így szoktam közelíteni a másikhoz, hogy próbálom venni a jeleket, felvenni a szemkontaktust, rámosolyogni és megnézni, hogyan reagál, mert csak így éri meg kezdeményezni. Csak úgy odamenni bátortalan lennék, viszont érdekelne ez az eset is, de nem így gondoltam.

Azért is írtam, hogy tegyük fel, hogy a külsőmmel nincsen problémád, és tetszem Neked.

Szólhatna úgyis a kérdés, hogy teljesen mindegy ezek szerint, mit mondok elsőre? :D


Másrészt elő fordult már az is, hogy azt hittem nyerő pozícióm van, és amikor odamentem, rögtön elutasított, tehát valószínűleg félreértelmeztem valamit. Ez is beletartozik az igazságba, de kivel nem fordult még elő? Az is érdekelne, ilyenkor mi történik, miért néz rám annyit, miért mosolyog stb., mégsem enged közel magához.

2013. okt. 12. 13:50
 4/8 A kérdező kommentje:

A kérdés szólhatna úgyis, hogy milyen szöveggel jó indítani akár rögtön, ha látom rajta, hogy tetszem neki, akár tánc közben már. Utána már menne a dolog, ott érdekel feltehetően a másik, könnyű kérdezni.

Mivel érdemes indítani a szituációkban?


Én is így gondolom, hogy elsőre a külső számít tehát itt, de egy jó nyitáson, szövegen, témán jár az agyam, ami túlmegy a hogy hívnak, kikkel jöttél ide szinten.


Remélem így világos, kicsit hosszú vagyok, elnézést mindenkitől :D

2013. okt. 12. 13:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Én értem mire gondolsz, bár fiu vagyok.

Nem értrm h miért nem a kérdésre válaszolnak akik válaszolnak is vmit. De kíváncsi lennék én is a véleményekre. 15/f

2013. okt. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, teljesen rendben vannak a válaszok, én is hasonlóan gondolom :) Abban igazad van, hogy nem kaptam igazából választ, de nehéz is rá válaszolni, mert helyzet- és szituáció függő is. Viszont bármi érdekel a témával kapcsolatban, eléggé részletesen írtam mindent remélem :D
2013. okt. 12. 17:03
 7/8 anonim válasza:
61%

Erre nem lehet teljesen univerzális választ adni. Ez szinte teljes mértékben az adott személytől függ, hogy ő milyen típusú lány, és hogy mi az ami neki bejön. Ez pedig mindenkinél más.


Hozzám pl. oda jöhetnél mindenféle kertelés nélkül, én szeretem ha valaki egyből a közepébe vág. Van viszont aki az ilyet gondolkodás nélkül elutasítja.


Persze az nálam is alap, hogy előtte jó, ha azért csak szemezünk, flörtölünk verbális kapcsolat nélkül. Majd ha olyan "jeleket" adtam, hogy jöhetsz, akkor jöhetsz.


És bizony előfordul mikor már itt balul sül el a dolog, de ez nem csak a fiú hibájából történhet, sőt. Nem is értem, hogy adhat le olyan jeleket egy csaj ami után oda jön egy pasi, majd ő mégis elhajtja. Elég bénának kell lenni ahhoz is, hogy ennyire félreérthető jeleket adjunk, de ahhoz is, hogy félreértelmezzük őket.


De, akár egy olyan szituáció is tetszene, hogy szemezés után pl ilyesmi szöveggel megy oda hozzá az illető, hogy "fogadjunk kitalálom mi a kedvenc italod" - a csaj kételkedik, akármi - és Te pedig megrendeled neki a kedvencét, amit előtte pl. megkérdeztél a barátjától/barátnőjétől, hogy mi az. Már ha letudtad csekkolni, kikkel jött.


Meg nekem még a Barney-es (HIMYM) csajozások is bejönnek. Mondjuk nem tudnának ágybabújtatni egyik trükkel sem, de mindenesetre jót derülnék.


:)

2013. nov. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha tetszel a lánynak, akkor szemkontaktust keres veled, mosolyog, stb. Ezek után közelíthetsz, és szerintem ha nem vagy túl bunkó, akkor nagyjából tök mindegy mit mondasz.

Egy dolgot ne csinálj, ne próbáld magad ráerőltetni, én is számtalanszor el lettem hordva hü..e qv-nak, pedig csak annyi történt, hogy a nyomulós idiótákat lepattintottam, mielőtt túl késő lett volna. És hogy miért? Mert egy nyomulós idegen ijesztő, eleve utálom, ha egy ismeretlen elkezd fogdosni, képembe mászni, kezembe nyomni valami piát, ha meg a barátnőimet/barátomat figyelmen kívül hagyva odapofátlankodik, és beáll közénk, szintén mindegy mit mondd, mert első dolgom lesz elküldeni, és a 10. ilyen alkalom után már az én modorom sem épp finom.

Ami a lényeg, szerintem csak figyelgesd a lányt, próbáld meg felhívni magadra a figyelmet (és ha lehet ne úgy, hogy behánysz a pult mögé), ha sokat szemezget, mosolyog, akkor nyert ügyed van, menj oda, kérdezd meg, hogy barátnővel van-e ott, mit csinál egy ilyen helyes lány egy ilyen helyen egy ilyen késői órán, csatlakozhatsz-e a társasághoz egy ital erejéig stb. Kérdezd meg, hogy szereti-e a popot, rockot, vagy azt az énekest, akinek a zenéjére olyan jól rázta, tud-e táncolni, én pl nem szeretem, ha az első kérdés rögtön az, hogy mi a nevem. Ha tetszik a srác, akkor majd bemutatkozom magamtól, de hagy döntsem el én, hogy megadom-e a lehetőséget arra, hogy rámkeressen neten, vagy nem :P Igazából a nő intelligenciájától/ egyéni ízlésétől is függ, hogy mi jön be neki, csak ne legyél otromba, mert azzal egy olyan lányt is el tudsz riasztani, akinek amúgy bejöttél volna. Ha okos, akkor a testét dícsérd, ha szép, akkor meg az eszét. Nekem már az is taszító első benyomás, ha állandóan a kezében van a telefon, mert ha valaki facen kommunikál, akkor tegye azt otthon, ne rabolja az én időmet (de sok lányt pl nem zavar)

Azért nehéz megválaszolni ezt a kérdést, mert minden lány más típusú férfiról, más temperamentumú párról álmodik, ami bejön X-nek, az Y-nál kizáró ok. Nem tanulhatsz be egy szöveget, mint valami drámát, mert mindig másik partner beszélgetésének fonalát kell felvenned. Ne legyél bunkó, kérdéseknél légy diszkrét, válaszadásnál meg frappáns, nagyjából ennyi a titka.


24/L

2013. nov. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!