Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 14-17 éves lányok! Mi az a...

14-17 éves lányok! Mi az a szöveg amivel 1 fiu legjobban bevágódhat nállatok? Más is van lejjebb!

Figyelt kérdés
Nah Én 15 éves vagyok ! Átlagtóól kicsitjobban nézek ki 175 cm magas . Arra lennék kíváncsi h 1 olyan fiutól aki neked is szinpatikus 1 suliba jártok nééha már láttad esetleg ismered kicsit akkor a fiu mien szöveggel kezdjen mit mondjon h érdekőődjön -e v hadjon kibontakozni ?? ... !! És a másik meg akkor mivel nyisson 1 srác ha életedben nem láttad de neked is szimpatikus de mondom életedben 1 sőnek látod mien szöveggel kezdjen ... ??? Kretének kíméljenek THY
2013. okt. 3. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek tanulj meg írni.
2013. okt. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Seg gfej ... én tudod nem 3 nap 2 óráig íírok 1 kérdést ... szal nézzétek el ha hibás meg amugy is sűűrűűn több ször megynyomok 1 -1 betűt ...
2013. okt. 3. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:
márpedig csak olyan szöveggel lehet bevágódni, amit esetleg ért is a csaj... tapasztalatból mondom, lány vagyok :D
2013. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát sztem hagyd az uncsi szövegeket mint a "fájt amikor leestél a földre?" mert az gáz max akkor jön be ha buliban vagytok, a csaj meg full részeg és nem érti a felét amit mondassz-.-" szóval csak dumáljatok és néha süss el egy két viccet ami nem sértő(!!!) a lányra nézve vagy néha bókolj neki beszéd közben:)) az ilyen kis mondatokba "becsempészett" dolgok a legkedvesebbek:) hajrá!
2013. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!