Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van jövője az olyan párkapcsol...

Van jövője az olyan párkapcsolatnak ami az interneten kezdődött el?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban megírná nekem?
2013. okt. 12. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Az unokatesómék ott ismerkedtek meg, már több éve házasok, és gyerekük is van.
2013. okt. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom nincs, de sok emberről hallottam már, akinek ez bejött. És miért is ne lehetne? Nem az a lényeg, hogy hol és hogyan ismerkedtetek meg, hanem az, hogy kik vagytok és mit vártok egymástól.
2013. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hallani arról, hogy valakik így jöttek össze és össze is házasodtak. Olyat is hallani, hogy nem lett belőle tartós kapcsolat. sose lehet tudni.
2013. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
igen, van jövője.
2013. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 FIVESTAR ***** válasza:
barátnőmmel 3 évet voltunk így együt..majd ujrakezdtük..persze h lehet :) hajrá
2013. okt. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Persze!! Lehet jövője 1 olyan kapcsolatnak..
2013. okt. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Föként akik nem tucatemberek (pl. spec. hobbi, visszahúzódó tipus, komolyabb érdeklödés, stb ), azoknak sokkal több igy az esélye, mert másik hasonló emberrel a reális életben alig van valószinüsége találkozni.

Persze a netes ismerkedésnek is vannak szabályai, megfelelö elövigyázatossággal semmi sem szól ellene.


Több párt is ismerek, akik így találtak egymásra, és hosszabb ideje élnek együtt. (Persze nem az elsö ismeretséggel kerültek össze, és a több valaki közül idövel kiválasztódott, hogy ki az, akivel tényleg megértik egymást)

2013. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy ezt válaszolták a többiek, de szerintem is lehetséges.
2013. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 vakondka ***** válasza:

Igen van!


Amikor én ismerkedtem még nem volt nálunk internet, ezért újsághirdetésben kerestem barátnőt. 16 éve a feleségem :)

2013. okt. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Több olyan pár van a baráti körömben, ismerősi körömben, akik neten ismerkedtek meg (10+ éve, házasságban, több gyerekkel).
2013. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!