Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van jövője az olyan párkapcsol...

Van jövője az olyan párkapcsolatnak ami az interneten kezdődött el?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban megírná nekem?
2013. okt. 12. 19:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalataim sajnos nagyon rosszak. Nem társkeresőkre gondolok, hanem teljesen általános helyeken, ahol éppen írni támad kedvem. Férfiként jónéhány internetes ismerősre szert tettem, leginkább férfiakra (szakmai honlapokon, fórumokon, játékokban), sokukkal most is nagyon jó haverok vagyunk, összejárunk, na de ami a nőket illeti... Két kezemen meg tudnám számolni, hogy hány olyan nőbe botlottam, szinglibe ráadásul, akikkel akár komolyabban is alakulhatott volna. Nem párkeresésnek indultak, még csak ismerkedés céljából sem úgy kezdtünk egymással beszélni, hanem adott témakörön belül és úgy mélyültünk bele tulajdonképpen egymásba, spontán érdeklődni kezdtünk egymás iránt. Viszont ezeknél a lányoknál irracionálisan magasan van a mérce, ráadásul nem feltétlenül őszinték. Én pedig úgy hittem, komolyan a szándékuk és mindenről igazat mondanak. Ne haragudjon az internetes női slepp, de sajnos én már nem tudom őket komolyan venni, ami legjobban nekem fáj..
2013. okt. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szia, a cél a dicső, nem az eszközök ;) . Remélem segít ez a mondás :) !
2013. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!
2013. okt. 12. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!