Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok nektek milyen stílusú...

Lányok nektek milyen stílusú fiúk jönnek be és miért pont ők?

Figyelt kérdés

ha lehet életkort is írjatok

a gyengébbek kedvéért: nem, nem ez alapján fogom eldönteni a stílusomat


2013. okt. 12. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs kimondott "stílus", amit kedvelek. Olyan van, amit nem: pl. a rockerek, hosszú, festett hajú pasik, bagósok, italozók, stb. Na meg a mai fiatalokra jellemző "uniszex" stílus. Az kiábrándító.


Én inkább az idősebb pasikat kedvelem. A kisugárzása az, ami ha megfog, akkor megfog, ha nem, akkor próbálkozhat bármivel és nézhet ki bárhogy, öltözködhet bárhogy, nem érdekel. Szóval, ami számomra fontos, hogy legyen értelmes, ápolt, lehetőleg tudjon normálisan beszélni és megnyilvánulni, stb. Nehéz így leírni. Közhelynek hangzik, de igaz: Fogjon meg benne valami.


23 vagyok, párom 37

2013. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 10inchhero ***** válasza:
én a szolídabb rocker/deszkás stílusban tolom, de nem özönlenek utánam, szóval nem... Sajnos a mai lányoknak az kell, hogy szarba se vegyék őket (true story), és lehetőleg páwa-swag-yolo-nigga legyél -.-"
2013. okt. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A klasszikus stílus tetszik. Semmi fakszni, egyszerű öltözködés, határozott elvek, önbizalom, udvariasság.

Hogy miért pont ők? Ők azok, akik fehér lovon jönnek, megölik a sárkányt és megmentik a királylányt. Én pedig még felnőtt fejjel is királylánynak érzem magam :)

Persze a fizikai megvalósulása már egész más. A párom például kinézetre tipikus rockersrác fülbevalóval, tetoválásokkal, meg ami kell - szóval első ránézésre nem gondolná az ember, hogy ilyen. Pedig igen :)

2013. okt. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

magas, sportos, kedves (néha lehet kicsit bunkó), legyen esze és az sem árt ha tud öltözködni

15L

2013. okt. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ez attól is függ,hogy a lány milyen stílusú. Én például imádom a rockot és a metált. És odavgyok az ilyen stilusú fiúktól. De a „páwayolonigga rajgyerekeket” rühellem! :)
2013. okt. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
öltözünk be buz i nak és ot lesznek a nők
2014. jan. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!