Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lány keresi a társaságomat,...

Lány keresi a társaságomat, de nem akar pasit, lehet ebből valami?

Figyelt kérdés

25 körüliek vagyunk. A hölgyemény néha keresi a társaságomat, hova megyek, megyünk ide bulizni, stb. Aztán együtt voltunk egész este szinte, úgy látom, nem vagyok az ellenére.

Hazafelé úton elmondta csak úgy (nem én kérdeztem rá), hogy akivel komolyan gondolná, azzal nem tud összejönni, aki meg vele gondolná komolyan, azzal meg ő nem, ez ilyen ördögi kör.

Még nem mondtam ki a döntő szót, de tudja, hogy tetszik nekem.

Ez burkolt elutasitás, hogy ne értsek félre valamit, vagy csak "tesztel", kéreti magát?


2013. okt. 13. 14:26
 1/4 Sir Sarcasm ***** válasza:
Burkolt elutasítás. Persze az is lehet, hogy az ellenkezőjét gondolja, szóval zakkant. Smárold le oszt kész.
2013. okt. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem burkolt elutasítás.
2013. okt. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ó, ember... lehet, hogy csak barátkozni akar, mert bír téged!
2013. okt. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit sem akar tőled,csak havernak tekint akinek elmondhatja a gondjait, aztán majd mással megdugatja magát.
2013. okt. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!