Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Léteznek skizoid személyiségza...

Léteznek skizoid személyiségzavaros NŐK/LÁNYOK is és hogyan oszlik meg ezek aránya? Ők hogy oldják meg a szexuális kielégülést?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki félreértelmezné, semmi köze a skizofréniához: [link]


Én skizoid vagyok, ezért képtelen vagyok kialakítani szexuális kapcsolatot, mert azzal együtt jönne a kényszer, hogy meg akarnak ismerni. Emiatt az egész életem egy jól felépített maszk, amivel megfelelek a társadalmi elvárásoknak, csak azért, hogy pénzt keressek meg az alapvető tiszteletkörök meglegyenek.


Szabadidőmben a számítógép előtt ülök és ez az állapot tökéletes számomra. Akkor beszélek az emberekkel, amikor akarok, azokkal akikkel akarok és olyan témákról amikről akarok, mindezt éjjel-nappal és ünnepnapokon is.


Az egyetlen ami az egészet beárnyékolja, hogy vágyom már a szexre. De emberek között lenni utálok és mindig is utáltam és csak kényszerből tettem, ezért egy szórakozóhely az életidegenség netovábbja lenne számomra és fejletlen szociális képességeim miatt valószínűleg ott sem lennék képes összejönni senkivel kizárólag a szex céljából.


Barátaim sincsenek és nem is akarok, így még egyedül is kéne mennem, ami a tapasztalatlanságom és szociális alkalmatlanságom miatt tovább rontaná a helyzetet.


Máshol szándékosan nem ismerkedem és mindenféle emberi kommunikációt igyekszem a legrövidebbre fogni, hogy megőrizzem a privát szférám.


A prostituáltakon kívül, ami hosszútávon nagyon költséges lenne, létezik bármilyen más lehetőség? Lányok között nincsenek skizoidok, akik szintén nem akarnak barátkozni sem és ismerkedni sem de már ők sem bírnak a hormonjaikkal?


Mert ha léteznek, nekik is kényelmesebb lenne ha ugyanilyen nézetekkel rendelkező férfiakat találnának, mert nekik hiába könnyebb alkalmi kapcsolatot találni, veszélyesebb is, mert visszautasításkor megerőszakolhatják, megverhetik őket, vagy utána kereshetik őket, üldözhetik a szerelmükkel, ráadásul kompromittálhatják a privát zónájukat.



2013. okt. 13. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha tudnád mennyire örülök, hogy ezt így gondolod:DD
2013. okt. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én se vok 100-as.

szerintem veled már dumáltam priviben.

kb ugyan ez a helyzet velem is.

2013. okt. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Skizoid? Why not Zoidberg?
2013. okt. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem itélem el senkit sem,ha más a szexuálitása. Tárgyakba valo szerelmeség meg minden. 19/F
2013. okt. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Második, nem dumáltál még velem priviben, de nyugodtan írj rám.


Utolsó, ugyanolyan hetero vagyok, mint sokan mások, csak a társadalmi kapcsolatok nem nem hiányoznak mellé, amik vele járnának.

2013. okt. 13. 23:35
 6/13 anonim ***** válasza:
Talán mégsem vagy skizoid, hiszen azok nem vágynak szexuális kontaktusra sem. Egyszerűen csak magadnak való vagy.
2013. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
te nem skizoid vagy hanem szimplán hülye.
2013. nov. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én csak részben vagyok ilyen, így nem tudom mennyire segít az ötletem.

Én a virtuális térben ismerkedtem 90%-ban. Szinte mindenhol ahol erre vevő alanyt találtam. Chat, társkereső fórum, akár itt. És akadnak akár nem skizoid lányok akik nem akarnak párkapcsolatot, és benne vannak egy kis mókában. Nem egyszerű, nem mondom. De nem lehetetlen. Leginkább az kell hozzá, hogy tudj beszélgetni velük.

És ne csak arról ami téged érdekel, hanem arról ami őket érdekli. Mert akkor megindul egy kommunikáció és még akármi is lehet. Lehet, hogy ez időt igényel, meg fárasztó, de meg kell tanulni szűrni a jelekből, hogy melyik lány az akinek nem csak a szája jár, de benne is van dolgokba és melyik az aki nem.

Ehhez el kell kezdeni és tapasztalatot szerezni. Így működhet és lehet találni.

2013. nov. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

És szerintetek minden pszichiátriai kórképnek 100%-ban kell egyezni?


Ez az a kórkép, ami illik rám. A DSM is 4 vagy több pontot határoz meg. Az én esetemben ez így néz ki:



1. A szoros társas kapcsolatokat, beleértve a családi kapcsolatokat is, nem óhajtja, sem nem élvezi

2. Majd mindig magányos tevékenységeket választ

4. Örömet csak kevés tevékenységben talál, vagy egyáltalán nem

5. Közvetlen rokonain kívül nincs közeli barátja vagy bizalmasa

6. Közömbös mások dicsérete és kritikája iránt

7. Érzelmileg hidegség, elzárkózás vagy sivár affektusok jellemzik


Vagyis 7-ből 6 pont teljesen stimmel és a leírás is.

2013. nov. 4. 13:52
 10/13 A kérdező kommentje:

Nyolcas, próbálom egy ideje 0 eredménnyel. Túl sok vele a macera, még hetekkel később sem kerül találkozásra sor, viszont elvárják, hogy folyamatosan válaszolgassak nekik, azonnali üzenetküldőkön pazaroljam rájuk az időmet miközben ők csak beszélgetni meg barátkozni akarnak mert unatkoznak, én meg azon küszködök, hogy valamit válaszoljak neki amiből új párbeszéd alakul a régi helyett.


Az eleje gördülékenyen megy, amíg el nem meséli az egész életét, utána meg már ellaposodik az egész.


Nincsenek barátaim, kerülöm az embereket, mégis miket válaszolnék a szia, hogy vagy vagy hogy telt a napod kérdésekre?

2013. nov. 4. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!