Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 18 éves vagyok és szerelmes...

18 éves vagyok és szerelmes egy 43 éves pasiba ez ciki?

Figyelt kérdés
-
2013. okt. 14. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Addig nem, amíg csak Te tudod. Mi a terveid vele? Csak távolból csodálni? Jobban jársz ennyivel, mert biztos szexen kívül másra nem kellenél neki. Keress egy korodban hozzád illőt, ne olyat aki az apád lehetne, és felejtsd el. Szerintem... Én ezt tenném, többi már rád van bízva.
2013. okt. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon ciki. Ha van egy kis eszed, te is belátod, hogy ez értelmetlen dolog, nincs jövője. Megértem ha nem a korodbéli, talán még gyerekes viselkedésű srácok nem vonzanak, ez jogos, sok tini lány van ezzel ugyanígy, én is így voltam. De könyörgöm, ne vén tata után epedezz, hanem keress egy huszonéves srácot.
2013. okt. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen!

Plátói szerelemnek, rajongásnak aranyos.

De ha tényleg akarsz is tőle valamit, akkor nagyon ciki.

2013. okt. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Eléggé az.
2013. okt. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Megértem azt, hogy egy magabiztos, sármos, sikeres 43 éves férfi tetszik neked, viszont tőle nem lenne szép dolog, ha kihasználná azt, hogy egy 18 éves kiscsajt sokkal könnyebb befűzni mint, egy hozzá már jobban illő, de még mindig fiatalabb 30-40 körülit.


Egy 30-40 év körüli nő már nem esik hasra attól, hogy egy átlagnál kicsit sikeresebb ennyi idős férfi el tudja vinni wellness hétvégére, tengerparti nyaralásra, fapados repülős városnéző hétvégére, alkalmanként vesz neki ruhát, ékszert, illatszer. Nem érzi, hogy ezért hálálkodnia kellene, és emiatt alá kellene rendelnie magát a férfinak.


Mondjuk 18 éves csajt szívesen megkóstolnánk, de azért magára adó férfi önérzete azt diktálja, hogy sportszerű vadász legyen.


36F

2013. okt. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nagyon gáz!
2013. okt. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

jaaaaj ne már..ez már annyira unalmas!!!!!


a sok kis magyar ribinek fáj a foga az öreg vén farokra....


komolyan a magyar nők a világ ku--vái!!!!

2013. okt. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehetőleg ne add tudtára legyen plátói
2013. okt. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%

egyáltalán nem az, és én is hasonló cipőben járok, így abszolút megértelek.


sp voltam, sziasztok

2013. okt. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!