Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú, akinek valószínűl...

Van egy fiú, akinek valószínűleg tetszem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

És akkor elmesélném ennek a történetét. Van a suliban egy fiú, aki egy bizonyos órán mögöttem ül. Ő a-s, én c-s vagyok. Nemrég kezdodott, hogy elkezdte órán rugdosni a székemet. Nem értettem miért, hogy ennyire unatkozna, VAGY (ekkor jött be a B lehetőség) tetszem neki.

És ekkor avattam be az osztálytársamat, aki azóta segít ebben. Most már direkt produkálja is magát, radírt dobál, mármint egyszer hozzádobta a székem támlájához... Direkt leejtette a ceruzaját.... Nem értem. Szerintem fel akarja hívni a figyelmet magára. JA, ÉS a legfontosabbat kihagytam, hogy egy elég menő srác. Elég ismert, deszkázik (aki ismeri az szjg-t, az tudja, hogy cortez is deszkázott, és úgy érzem, most én vagyok reni, mivel a fiú is mögöttem ül, deszkázik, ráadasul elég menő) és szerintem nagyon jófej. Kieszeltünk egy tervet oszt.társammal, hogy kérek tőle radírt, ceruzát, ilyeneket... De ez sem jó végül. MIT TEGYEK?? Tényleg szeretném tudatni vele, hogy engem is érdekel!! Hogy "mondjam" meg neki? Kicsi lépésekben szeretnék haladni. Előre is nagyooooon köszönöm a rendes válaszokat!!!! :)



2013. okt. 14. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
célozgass arra, hogy tetszik neked! :)
2013. okt. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De én nem szeretnék neki semmit sem mondani. Valahogy jelezni szeretnék.
2013. okt. 14. 21:35
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Így hívja fel magára a figyelmed? Orvos látta mostanában? Akkor te meg hívd fel úgy a figyelmét hogy a lábára teszed a széked mikor rugdos. Vagy hozzád dobja a radírt te meg kettéharapod és a felét visszaadod neki.
2013. okt. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem hülye, csak szerintem egyedi modszer :D de köszi a tanácsot :DDD neeem nem fogom ezt csinálni :) kérlek mondjatok valami ötletet!! :)
2013. okt. 15. 07:18
 5/8 anonim válasza:
Beszélgess vele, nem tudom mi ezen olyan bonyolult._.
2013. okt. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem a ceruzakérés jó ötlet, mikor visszaadod mosolyogj rá. vagy akkor add vissza mikor mentek ki a teremből és így elkezdhettek beszélgetni :)
2013. okt. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Végre egy normális válasz!
2013. okt. 27. 08:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is egyből az Szjg jutott eszembe! Amúgy Cortez is rugdosta Reni székét! ;) (Bár az Szjg-ben Cortez kért Renitől ha jól emlékszem tollat.) De ez tényleg jó ötlet! Fordítva is lehet.. :))
2014. márc. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!