Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom? Ez azt jelenti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom? Ez azt jelenti, hogy valószínüleg nem tetszem neki?

Figyelt kérdés
Az egyik csaj a folyosón jött, én néztem őt, ő rám pillantott, aztán hirtelen egy picivel arrébb tette a tekintetét, a falra.
2009. máj. 29. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy nem tetszel neki, talán zavarba jött. Én épp annak nem mertem először a szemébe nézni, aki tetszett. Ez nem jelent semmit. Vagy tetszel neki vagy nem. Nem lehet ebből megmondani.
2009. máj. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

régen mindíg lesütöttem a szemem, ha egy lány jött szembe au utcán/folyosón/stb... de most hogy több az önbizalmam mindíg a szemkontaktust keresem... :) nagyon aranyos tud lenni. :) az a legjobb, amikor jön szembe a csaj és végig rádnéz, amikor közelér, elkapja a szemét, esetleg ujra rádnéz egy kicsit.. :)

amugy lehet hogy bejössz neki. :) de ezt is csak egyféleképpen tudtaod meg. :) sok sikert

2009. máj. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nam azt jelenti, max. azt hogy zavarba jött, vagy nem akarta hogy lássad hogy ő is néz.
2009. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!