Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudnék a lektoromnál...

Hogy tudnék a lektoromnál kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Idén kapott a kis angolos csoportunk egy új fiatal, angol anyanyelvi lektort. Nekem nagyon szimpatikus a fiatalember és ahogy észrevettem én is neki. Sokszor nézünk össze -az első padban ülök mellette-, és nevetünk mikor egymásra nézünk. Volt már, hogy hosszan belenézett a szemembe is, szóval szerintem hasonlóan szimpatizál velem. Ma pedig óra elején meg is kérdezte, mit csináltam hétfőn suli után, sőt magyarul köszönt el ma tőlem óra után. Szerdánként tart felzárkóztatást és elszántam magam, hogy eljárok, ott hátha tudunk beszélgetni vagy esetleg megbeszélni egy találkozót. Igaz nem olyan tanár, mint az angoltanárom, de még is tanít, ezért nem gondolom, hogy csak úgy merne kezdeményezni, ezért tettem fel a kérdés. Reménykedem valaki esetleg tudna valamilyen ötlettel elődrukkolni. Előre is köszönöm!

2013. okt. 14. 21:47
 1/1 A kérdező kommentje:
*előrukkolni
2013. okt. 14. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!