Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy mindig...

Sativus kérdése:

Miért van az, hogy mindig nekem kell kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Mindig ,mindenhol minden körülmények között muszáj nekem kezdeményezni vagy semmi se lesz a dologból pl barátnőmre nekem kell ráírni nekem kell elmenni hozzájuk ,nekem kell megcsókolni aztán most randira hívtam egy másik lányt neki is nekem kellett kezdeményezni ,hogy végre kibökje ,hogy van nála esélyem de amúgy meg lefogadom ő az életbe nem kezdeményezett volna persze ezzel nincs semmi baj csak egy idő után már belefáradok..
2013. szept. 12. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Rosszakkal próbálkozol. Persze az elején illik a srácnak kezdeményezni, de egy idő után nem árt ha a lány is társul, és felhív, meg eljön hozzád. Ez lenne a természetes legalábbis szerintem.
2013. szept. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen. Nők elvárják a kezdeményezést, ha tetszik, ha nem. De! Nézheted a jó oldalát is, hogy végső soron, te határozod meg a kapcsolatot és TE választasz, nem a nők.
2013. szept. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 viktor123456 ***** válasza:
#2: MINDIG a nők választanak.
2013. szept. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!