Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha hülye nevem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha hülye nevem van? Tök gáz így bemutatkozni! Ha azt mondom, sziaödönvagyok, kb olyan érzésem van, hogy úr isten, hogy mondhattam ezt.

Figyelt kérdés
Szerintetek használjak hamis 3. nevet? Nem lenne kellemetlen, hogy az ismerőseim meg tök máshogy hívnak?
2012. jan. 29. 22:10
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:

Ödön a neved v vmi más?


Ne szégyeld szerintem.Ha meg iszonyatosan tetszik egy másik név,akkor 18 év felett változtasd meg.

2012. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
:DD
2012. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:

Igazad van, az Ödön szerintem is hülye név :$ Miért adták ezt neked?


Reméljük, a vezetékneved nem "Tök"...


Egyébként ha ennyire nem szereted, miért nem változtatod meg a keresztneved? Bármikor lehetőségedben áll! Én tuti azt tenném...


23/F

2012. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, mintha te lennél Végh Béla...:DDDD
2012. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
Változtasd meg!
2012. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 Inkog Nito ***** válasza:
hát inkább találj ki valami becenevet hogy mittudom én Szia Kovács Ödön vagyok,de az ismerőseim csak Atesznak hívnak.
2012. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
vagy Masztur Bálint...:P
2012. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
nem ödön vagyok hanem laci de kb így érzem magam, mintha legalábbis komolyan végh béla lennék
2012. jan. 29. 22:14
 9/42 anonim ***** válasza:
mi a neved?csömör ödön?akkor azt mondanám csömör ödön ettől a névtől csömör ödöm:) viccelek, becézd le, vagy ilyesmi.van ismim aki szintén ödön de mi csak döninek hívlyuk
2012. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
én meg nem tudnám változtatni a keresztnevem. ugy érezném h ezzel megsérteném a szüleimet...
2012. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!