Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kellene ismerkedni, ha...

Hogyan kellene ismerkedni, ha egyszer minden rendes lányt megtanítottak, hogy ne álljon szóba idegenekkel?

Figyelt kérdés
az ismerkedés pont arról szól, hogy idegenekből ismerősökké váljunk. Nem?
2013. okt. 15. 05:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? és hány évesekkel akarsz ismerkedni? ha ilyen 12-13 akkor nem is csodálom hogy nem állnak szóba veled... de ha 14-20 évesekkel szeretnél ismerkedni akkor iskola, (ha még iskolába jársz) vagy kávézó, ha jársz fitnesz terembe akkor ott is akadhat, de létezik már rapidrandi is...
2013. okt. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Általánosságban kérdezem, bármely korra.

Miért hiszi mindenki, hogy a kerdeseket csak tűnik írják?

Nem is gondoltam magamra, amikor írtam...

De a kávézóban található nőkre biztos nem érvényes, hogy ne álljanak szóba idegenbeli...

2013. okt. 15. 05:54
 3/6 A kérdező kommentje:

40 leszek, s huszonévesekkel akarok ismerkedni ártatlan randik céljából.

Kávé, duma, séta ÉS SEMMI HÁTSÓ SZÁNDÉK.

2013. okt. 15. 05:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, igen, így nyilván nehezebb. 40 évesen az idegen huszonévesekkel ismerkedést kvázi elfelejtheted, mert mindenki egy perverz szatírt lát benned, akinek valami pszichiátriai problémája van. Vagy a negyvenes korosztállyal kell ismerkedned, vagy valamilyen más utat találni a fiatalokhoz.
2013. okt. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40 évesen bulikban próbáld. öreg vagy.
2013. okt. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

a kédés továbbra is bármely korosztály esetében gondolom.


és amikor én voltam huszonéves, akkor is ismerkedtek a huszonéves csajok 40 körüli pasikkal...

2013. okt. 15. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!