Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki tizenhétszer hozzám érne? (Nem erotikus érintésre gondolok. )

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy az embernek napi tizenhét érintésre lenne szüksége, hogy ne legyen depressziós. Nekem ez elég lenne hetente is, de naponta egyet sem kapok, ezért eléggé depresssyiós, illetve hanguilatbeteg vagyok. Párkapcsolatot, vagy egyéb emberi kapcsolatot nem szeretnék. Magamról: viszonylag alacsony, huszonéves férfi vagyok, nem vagyok különösebben csúnya, de van egy - szerintem viszonylag apró - szépséghibám, illetve nem vagyok kigzúrt sem.

2013. okt. 15. 15:29
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Nem lennék hálátlan.
2013. okt. 15. 15:30
 2/17 A. Bundy ***** válasza:
100%
már bocs, de ez olyan mintha egy elmebeteg írta volna.
2013. okt. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tájékoztatásul közlöm, hogy nem vagyok elmebeteg, csak nem sz0vlelem különösebben az embereket és különböyő okokból nincsenek barátaim. Én megkapom, amire szükségem van, mondjuk hetente egy-vagy két alkalommal, valamilyen aprósággal meghálálom, és nem kell többet szenvednem az emberekkel. Szerintem nagyon egyszerü a történet.
2013. okt. 15. 15:37
 4/17 A kérdező kommentje:
Naaa??
2013. okt. 15. 15:43
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez veszélyes, mert ha jól esik az illetőtől, akkor még többre fogsz vágyni..
2013. okt. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha pedig a másik beléd szeret, az még gázosabb.

Minden ajándék nélkül.

2013. okt. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A tizenhét érintés ha csak lánytól jön nem hatásos.
2013. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem kell feltétlenül jól essen, de ha mégis többre vágynék, akkor "partnert" váltok.
2013. okt. 15. 15:45
 9/17 anonim ***** válasza:

jesszusom milyen istenverte beteg vagy te?

nekem ölési hajlamaim vannak ezért vagyok zárkózott és jól elvagyok anélkül, hogy bárki hozzám érne.

aki ezt a hülyeséget írta az egy hulye prof.

2013. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Van, de mit adsz cserébe?
2013. okt. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!