Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszem neki vagy nem?

Tetszem neki vagy nem?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem a fiút aki tetszik,hogy szerinte szép vagyok,átlagos,vagy csúnya?Erre azt írta hogy szép vagyok,és nem hazudik,mert persze utánakérdeztem hogy komolyan gondolja e.Aztán megkérdeztem hogy mit gondol rólam eddig?(most lettem 9.es) Erre azt írta hogy erõszakos vagyok(nem rossz értelemben),meg hogy nagyon aktív vagyok,de ezt sem rossz értelemben.Ezután elment tanulni.Most akkor tetszehetek neki?Segítsetek!15/L

2013. okt. 15. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
huhh ezt akár én írtam volna. :DD én is erőszakos vagyok meg hangos "Ő" szerinte.:D 15/l
2013. okt. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet ennyiből nem lehet tudni azért mert valaki azt mondja szép vagy nem fog egyből szerelmes lenni ;)
2013. okt. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1,válaszoló Ti együtt vagytok?:)

2.válaszoló Szerinted lehetne ebbõl akármi?:/

2013. okt. 15. 19:32
 4/7 anonim ***** válasza:

második vagyok figyelj lehetséges beszélgess vele többet és 1x kérdezd meg tőle lenne e a barátod :D

17/F

2013. okt. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom.:) nagyon jó lenne ha sikerülne.:(
2013. okt. 15. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:
IGEN
2013. okt. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!:)
2013. okt. 15. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!