Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok és lányok, ismerkednéte...

Srácok és lányok, ismerkednétek pszichológussal? Lent.

Figyelt kérdés
Ismerkednétek olyannal aki annak tanul vagy már az? Lehet az ilyennek rendes kapcsolata, mert szamomra furcsa...Olyan elvont szakma az. Véleményeket légyszi! :)))

2013. okt. 15. 20:03
1 2
 1/15 Pain for Pleasure ***** válasza:
Folyton attól tartanék, hogy elemezget. Azt pedig nagyon nem komálom.
2013. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Miért is ne? Az is csak egy szakma, illetve egy tanulható tudományág. Ők is ugyan úgy normális emberek, szóval a randin se fognak elemezgetni. Egy zöldségárus sem próbál karalábét eladni neked, hiába az a munkája.
2013. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
persze
2013. okt. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Elvont szakma?:xD Dehogy elvont, csak aki egy kicsit is figyelte őket, az egytől egyig rájött, hogy ők maguk azok akik segitségre szorulnak, és még azt is kinézem belőlük, hogy a paciens segit rajtuk:DDD
2013. okt. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Pl. ha beszélsz vele, viselkedésed stb..már előre lejön neki, hogy milyen jellem vagy, vagy ilyesmi... nem?
2013. okt. 15. 20:07
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen. ÍRJÁL!
2013. okt. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Abszolút nem elvont szakma!Engem nagyon érdekel a pszichológia,korábban én is azt szerettem volna tanulni.
2013. okt. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha nem áll neki osztani az észt meg okoskodni akkor nincs gáz.

Szóval legyen ez a munkája de odahaza felejtse el!

2013. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ha az a baj számodra hogy hamar kiismer csak mondom hogy én nem készülök annak viszont ha beszélgetek valakivel élőben 30-45percet elég sok mindent leszűrök ami néha másoknak kellemetlen de van ez így :D persze ha az illető nem kíváncsi mire jutottam megtartom magamnak. Kérdésedre válaszolva egyébként ismerkednék.
2013. okt. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Miert ne?

Ha kozel kerulsz hozza, akkor nem fog tudni elemezni, mert az erzelmei miatt nem tud objektiv kepet alkotni.

2013. okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!