Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok és lányok, ismerkednéte...

Srácok és lányok, ismerkednétek pszichológussal? Lent.

Figyelt kérdés
Ismerkednétek olyannal aki annak tanul vagy már az? Lehet az ilyennek rendes kapcsolata, mert szamomra furcsa...Olyan elvont szakma az. Véleményeket légyszi! :)))

2013. okt. 15. 20:03
1 2
 11/15 Balanus_concavus ***** válasza:
Bár teljesen más tudományterülettel foglalkozom, de mindig is érdekelt a pszichológia. Szóval én örülnék neki, azzal sem lenne bajom ha analitikus szemmel "vizsgálgatna". :)
2013. okt. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Lazán összejönnék egy ilyen nővel. Bár én is elvont vagyok... azt is mondták már páran, hogy nyugodtan elmehetnék pszichológusnak is. :D

25/F

2013. okt. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 baby011 válasza:
Kint voltam Németben egy szörnyű ismerőssel(akkor még nem tudtam)aki pokollá tette ott az életemet,viccből mondtam hahazajöök nekem kell egy pszichológus, nem is sokat tévedtem,fura voltam egy pár hónapig magam sem értettem mi történt!!Ha felelevenítem a kint tartózkodásom elkap az ideg és nem jó beszélni róla!!mi lehet ez?
2013. okt. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom! Elsozor mondd el, hogy amig ezt a kerdest kiirtad, addig milyen erzesek kavarogtak benned? ;D
2013. okt. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez elég értelmetlen kérdés, mert ennyi erővel nem ismerkednék:


1. rendőrrel: mert a legendák alapján az összes hűtlen


2. kukás emberrel: mert folyton azt figyelné hogy kidobom-e a szemetet


3. szakáccsal: mert szorongatnék attól, hogy jobban főz nálam


4. nőgyógyásszal: mert milyen már az , hogy egész nap más nőkben matat és a mellüket fogdossa


.....és még sorolhatnám.... :)


27L

2013. okt. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!