Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnak tul lepni az...

Hogyan tudnak tul lepni az exemen?

Figyelt kérdés
Probalok tul lepni az exemen es ismerkedni de nem megy egy csomoan probalkoznak nalam de akor sem megy hiszen meg mindig ot szeretem . Normalis ez?

2013. okt. 16. 07:07
 1/6 anonim válasza:
Általában normális, persze függ a kapcsolat hosszától és hogy mióta nem vagytok együtt. De van egy hülye mondás ami teljesen igaz. Az idő mindent meggyógyít.
2013. okt. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Mit vársz? Te ismered magad te tudod mire van szükséged nehogy már én mondjam meg mit csinálj...... Attól h szereted még szakított tehát nem viszonzott mi olyan nehéz abban h elengedj valakit? Jézusom milyen gyenge jellemek vannak.....
2013. okt. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TheHope ***** válasza:
Vagy csak Te nem szerettél soha senkit igazán kedved #2...mert ahogy elnézem halvány lila gőzöd sincs arról milyen nehéz is elengedni valakit,aki igazán közel állt hozzád. Emberfüggő ez az egész,van akinek pár hónapba telik,van akinek évekbe. Nekem a legutóbbi szerelmem a legjobb barátom volt,akit éveken át szerettem végül összejöttünk. Hiába tartott csak 4 hónapig,olyan mély volt éveken át ez az érzés és ez a viszony,hogy 5 hónap után mondhattam azt,hogy most már kezd minden rendben lenni. Ez nem gyengeség. Az a gyengeség ,ha senkinek nem mersz megnyílni és beengedni Őt a privát szférádba. Ha nem szeretsz igazán senkit és nem is engeded ,hogy szeressenek,persze,hogy nincs miből kilábalnod,mert szívfájdalmat sincs #2....:P
2013. okt. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
képzeld voltam szerelmes bármilyen furán is hangzik és túl tudtam magam tenni rajta.... Szóval tudom miről beszélek minden fejben dől el....csak vanak erősebb és gyengébb emberek lelkileg....
2013. okt. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a múltban élsz, ragadsz elpazarlod a jelened, és a jövőd gondolkozz el rajta ..
2013. okt. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lanyoknak ez altalaban nehezebben megy, foleg az elso szakitas(ok). aztan megszokod, es mar gyakorlott leszel, bar remelhetoleg azert nem kell annyival probalkoznod, hogy eljuss a boldogsagig.
2013. okt. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!