Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet meghódítani egy...

Hogy lehet meghódítani egy olyan pasit akiért tudom hogy más csajok is oda vannak?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem, azon kívül bejön még egy ismerősömnek is, de neki van pasija tehát csak elmondja mindig hogy "de jóképű" ás ennyi. Van még egy másik csaj akiről hallottam hogy neki is tetszik. Meg még ki tudja kinek jön be. De hogy lehetne elérni hogy érdekeljem őt? Nincs neki barátnője, viszont háát nem tudom ha ennyire jóképű akkor lehet hogy azért csajozgat, csak állandó kapcsolata nincs.
2013. okt. 17. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
abban még semi nincs, h rámondja, h jóképű...omg.. :D
2013. okt. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
semmi.... nahh, vmi hülye program be van kapcsolva, ami sok szót átír:S helytelenül..:S
2013. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nincs is benne semmi. Ezzel azt akartam mondani hogy sokaknak tetszik, hogy aki ránéz az mindenképpen azt mondja hogy jól néz ki. Mert iszonyat jó pasi :D

OMG -_-"

2013. okt. 17. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha szereted a nyugalmat és fontos számodra: nem kezdesz vele.


Egyébként a kérdésedre:


Kisugárzással, egyéniséggel, eredetiséggel, intelligenciával és még sok sok egyébbel:D

2013. okt. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű: legyél jobb a többinél. Legyél érdekesebb, kedvesebb, figyelmesebb, de kellően laza és távolságtartó.

Egyébként meg ha nem is téged "választ" sem jelenti azt, hogy nem vagy jófej. Egyszerűen csak te egy banán vagy, ő meg jobban szereti a barackot :)

2013. okt. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!