Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk, ferfiak! Mit valtana ki...

Fiuk, ferfiak! Mit valtana ki belöletek egy ilyen lany, szimpatiat, ellenszenvet, erdeklödest?

Figyelt kérdés

Külföldön elek, igy nem tudom, otthon egy mennyire szokas. De itt nagyon gyakran latok normalisnak tünö, tök atlagos csajokat (tehat nem az a kifejetezzen ribizli tipus) hatalmas, gyönyörü hajzuhataggal. Aztan egyszer csak megfordul, es latom, hogy a fel feje le van borotvalva.

En igazabol nökent nem tudok semmit kezdeni a latvannyal, valahogy sokkol. Ilyen gyönyörü haja van, es kepes egy divat miatt (?) leborotvalni a fel fejet...?

Ti mire gondolnatok egy ilyen lany lattan? Bejön ez egyaltalan a (normalis, atlagos!) pasiknak?

Elöre is köszi a velemenyeket!


2013. okt. 18. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem jönnek be. Kb. mint kétarc a Batman-ből...
2013. okt. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem jön be.
2013. okt. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

van otthon is ilyen skrillexes frizura. egy jó nő így is jó


34/f

2013. okt. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én még csak 1 x láttam de akkor nem volt a fél feje leborotoválva csak egyk is rész és az se borotválva hanem rövidebb volt és minta volt benne :D én nem vagyok átlagos de nekem tetszet:D
2013. okt. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Külföldön én is láttam pár ilyen csajt,nekem elment tőlük a kedvem rögtön.
2013. okt. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az educationál (népszámlálási project) volt ilyen kolleganőm és teljesen oda voltam érte.


Nekem bejön.


Sőt! Kitűnt a tömegből.

2013. okt. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Oke, nem a fel feje, de az egyik oldal egeszen le a füleig. Gondolom tudjatok akkor, hogy miyen. :)
2013. okt. 18. 18:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerencsére itthon már úgy látom, lecsengett ez a divat. Nekem nem tetszett soha, nagyon kiábrándító.
2013. okt. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én Londonban láttam egy csomó ilyen nőt, de nagyon taszított a látvány.
2013. okt. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez egy veszélyes dolog mert ha jól van megcsinálva nekem nagyon tud tetszeni, viszont rettentő könnyű elrontani úgy pedig elég taszító..
2013. okt. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!