Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, nektek mennyi ido kell...

Fiúk, nektek mennyi ido kell ahoz, hogy oda merjetek menni egy lanyhoz? (suli) bov. Lent

Figyelt kérdés

Arrol lenne szo, hogy van egy evfolyamtarsam, akivel szunetekben gyakran akad ossze a tekintetunk. A legjobb baratnom osztalytarsa, gyakran megyek at hozzajuk szunetekben, mostanaban sokszor azert, hogy lathassam. Bnom probal segiteni, de nem nagyon szokott a sraccal beszelgetni, igy azon kivul, hogy tarsasagot biztosit nekem az osztalyukban, tobbet nem nagyon tud tenni erte. :)


Mostanaban tobbszor eszrevettem, hogy a srac ramnez, de nem tudom, hogy azert, hogy megnezze, hogy ki az ismeretlen a teremben, vagy tetszem neki.

Csak ra tudok gondolni, es nagyon szimpatikus figura. Eleg szereny, szoval szerintem sok "batoritas" kellene neki. De azon kivul, hogy egymasrapillantunk (szemezesnek nem mondanam), es mosolygok ra egyfolytaban, mast nem tudok tenni.


Ha volna egy lany, akin ugylatszik, hogy bejossz neki, mennyi ido kellene, hogy bejelold facen, vagy esetleg oda is merj hozza menni?

Nem en szeretnem ezt a lepest megtenni, ugy gondolom, hogy ez a fiu legnagyobb batorsagra utalo cselekedete egy kapcsolat kezdeten, hogy megszolitson a lanyt. :)


Lehet belole valami?



2013. okt. 18. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. okt. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16
2013. okt. 18. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben a korban már általában megjön a fiúk bátorsága, de úgy tűnik hogy ő később érő. Egyébként menj oda hozzá, írj rá facebookon elég csak annyi hogy Szia! Mizu?:) válaszolni fog és utána ne hagyjátok el a beszélgetést, ha már nagyon megismert be fogja vallani;)
2013. okt. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mint írtam, nem szeretném én bejelölni. Én úgy gondolom, az ilyen lépéseket a fiúnak illene meglépni. Ha ő nem tesz semmit, akkor nincs is értelme. Szerintem én megtettem a kellő löketet...

annyit tehetek jelen esetben, hogy várok, h eljusson az agyáig. :)

csak nem tudom, hogy ez a pasiknál mennyi idő.

2013. okt. 18. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!