Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Nektek bejönne egy...

Lányok! Nektek bejönne egy ilyen bemutatkozó szöveg társkeresőn? (500 karakter a limit. ) 25/f

Figyelt kérdés

Nincs fehér lovam, sem hercegi rangom. De van lelkem, tudok szeretni, adni, kapni. Szeretném megtalálni a másik felemet, mert szerintem szerelem nélkül minden ember csak egy fél.

Azok jelentkezését várom, akik tudják mi a férfi, a nő, és kapcsolat szavak jelentése. Az intelligencia elvárás, az egyetem nem. Szeresse az állatokat, a természetet járni, utazni. Olyan embert keresek, kinek társaságában rátalálok a lelki békére, s mikor egymáshoz bújunk, a szavak elvesztik minden jelentőségüket.



2013. okt. 19. 10:58
1 2
 1/14 anonim válasza:
Kicsit nyálas, de tűrhető kategória. Én az ilyennek nem írnék, bocsi. Nekem nyálas, és kész!
2013. okt. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 pöpike93 ***** válasza:
100%

Süt a szövegedből, hogy görcsölsz. Hogy neked muszáj valakit találnod.. Kicsit sablonos a fehér lovas dolog és egy picit túl csurrant :DD, mintha egy délutáni szappanoperában beszélnének.

Kicsit vedd lazábbra!

2013. okt. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha ilyen vagy, akkor jó szerintem. Erre komolyabb nők fognak írni, ha neked ilyen kell, akkor ok
2013. okt. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de nekem ilyen nyálas szövegtől csak menekülni támad kedvem.
2013. okt. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen arcod van. Bradpitt-től elézik ezt a nyálas szart is, engem például elküldenének a p*csába ezzel.
2013. okt. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Eddig nem hittem benne, de kezd beigazolódni az egyik ismerősöm mondása:

- "A nők nem tudnak gondolkodni, és fogalmuk sincs, hogy mit akarnak. Több baj van velük, mint amennyi örömöt adnak."


Egyszer az a baj, hogy csak magamról írok, nem írok a jelöltemről, ha meg leírom, kit keresek, akkor: "Fúj! Nyálas sz*r!"

2013. okt. 19. 11:50
 7/14 anonim ***** válasza:

Bocsi,de szerintem túl nyálas :D


Mindez hiába egyébként,ha nem tetszel a nőnek külsőre :-/ akkor megette az egészet a fene...

2013. okt. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Adok szívesen tanácsot:


Ne arról írj, hogy mit képzelsz el,hanem milyen vagy.De csak nagy általánosságban.


pl:

-szeretem a társaságot,szeretek jó programokat szervezni,kirándulni,társaságba járni

-szeretek utazni

-őszinte embernek tartom magam

-keresek egy kedves,csinos hölgyet,aki társ a mindennapokban


mittomén..de még ez is kissé nyálas lett :D

2013. okt. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%

Ezt a képet jól nézd meg, és vésd az agyadba:

[link]


A mai nőt 100%-a ilyen. És még ők mondják a férfiakra, hogy beképzelt majmok. Ők meg egytől egyig rib**ok. Ha van pénzed, van nőd is, ha nincs, lehetsz fehér lovon Brad Pitt, akkor is csicska maradsz a szemükben.


Szerintem járj el hivatásoshoz, az soha nem mond nemet, max ha nem ér rá(d), és 10x kevesebbe kerül összességében, mint ha barátnőt tartanál.

2013. okt. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezzel az a baj, hogy ezek után egy randi pl milyen lenne... Bár nem tudom milyen csajt akarsz kipecázni. Szerintem valami vicceset írj inkább, ami tartózkodó is, de felkeltheti az érdeklődést akár. Olyan szöveggel szerintem elevenebb lányokat találhatsz. Ha egyből tiszta szívet meg gyűrűt ajánlasz, az meredek azért, junóámszéj? Szóval kicsi irónia, pici gúnyolódás belefér (az sem túlzásba víve, bár...) de ne legyél olyan drámai és végzetes, nem szeretik azt a ribik. :) Magadat se vedd annyira komolyan. Attól nem kell fosni, hogy a rendes csajokat ezzel elijeszted, mert azt hihetik szoknyapecér vagy. Who knows? :)
2013. okt. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!