Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Próbálkoznátok még vagy feladnátok?

Figyelt kérdés

Egy éve megismertem egy lányt. Nekem azonnal megtetszett, finoman közeledtem is hozzá. Minél többet beszélgettem vele annál nagyobb volt a vonzódásom iránta, viszont konkrétan elhívni nem mertem akkor, féltem az elutasítástól, úgy éreztem, túl szép ő hozzám (egyébként ő az első akibe életemben ennyire belezúgtam).

Úgy éreztem egész jó beszélő viszonyban voltunk ám nekem továbbra sem volt bátorságom úgy közeledni felé, míg nem egyszer csak külön utakra váltunk. A kapcsolatot nem tudtam vele tartani tovább, hiába kerestem nem találtam (talán nem is volt) fenn pl a közösségi oldalakon. Az egész télen a fejemben járt, de tehetetlen voltam, meg talán hülye i,s hogy hagytam akkor elmenni. Aztán amikor már egyre kevesebbet gondoltam rá, egyszer csak jelölést kaptam a fészbukon tőle, na onnantól kezdve megint rám tört minden, ha értitek mire gondolok.

Szinte azonnal írtam neki, kérdeztem mi van vele, aztán tök általános témák is előkerültek. Olyannyira jól mentek a dolgok, hogy nap, mint nap órákat beszélgettem vele. Míg nem elég erőt kezdtem érezni ahhoz, hogy itt a lehető legjobb alkalom, hogy megkérdezzem, találkozhatnánk e, lehetne e több, mert én igazából megmondva, már többet akartam az online csevegéstől.


Megjegyzem, 100 alkalomból ő legalább 90-szer írt rám, volt olyan, hogy éppen beléptem már írt is. Szinte rosszul éreztem magam, hogy mindig ő keres. Tulajdonképpen fél évig abból állt ki az internetezésem, hogy vele beszélgetek. Aztán mire nagy nehezen rászántam magam (persze eltelt pár hónap ami alatt finoman célozgattam erre-arra, de rendre kerülő választ kaptam) hogy elmondjam neki mi a helyzet, szépen pofára estem, azt mondta csak barátnak tekint, de így is találkozna velem, mert jó fej vagyok, aranyosnak tart.


Persze padlóra kerültem, akkor úgy éreztem hagynom kéne, sőt talán most is úgy érzem hagynom kellett volna. De ő írt, bújt, mintha misem történt volna, de én egyszerűen nem tudom őt barátként kezelni, volt, hogy egy hétig nem írtam neki vissza, besértődött, de mindig visszatáncoltam, pedig tudom hülye lépés volt mindig. Kettesben való találkára nem tudom elhívni, igaz én rögtön mondtam neki, barátként biztos nem tudok majd vele beszélni (megpróbálná kezelni a helyzetet azt írta). Azóta is szinte nap mint nap beszélek vele, elcsalni viszont nem nagyon tudom, mert tudja mi várna rá, pedig nem vagyok rámenős, sőt, hülyére izgulnám magam. Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy hagyjam, vagy ne, mindig reménykedem. Bunkó se akarok lenni, hogy ha már nem adja be a derekát otthagyom, mert tényleg nagyon aranyos velem. De mit tehetnék? Nem tudja eldönteni hogy akar e valamit vagy nem? vagy csak egyszerűen jó vagyok chatpartnernek? Ami még érdekes, ha titkolózva beszélek, valamit nem akarok elmondani, akkor bevágja a durcát. Ha pl azt mondom neki, megyünk valamerre a haverokkal nem azon sértődik be hogy ő nem jön, hanem hogy úgy gondolja más lánnyal megyek és azért. Pedig ha őt hívnám vélhetően nemet mondana. Tudni érdemes róla, hogy nem bulizós, otthonülés, bár én sem vagyok egy eljárós, de vele mindenben benne lennék. Nála így mostanában csak a chat létezik.

Ami változott a kezdetiekhez képest bennem, hogy már közel sem vagyok olyan beszari mint akkor, így kb folyamatosan nyomom neki a bókolást, udvarlok ezerrel annak ellenére is hogy elutasított már, de persze úgy érzem szarba se veszi csak megköszöni, örül neki, meg hogy kedves vagyok meg így meg úgy. Az utóbbi időben mert tényleg baromi hülyén érzem magam miatta, hogy miért hajtok én ennyit a semmiért. De hát hülye az ember ha szerelemes ugye?

Ez egy olyan herce-hurca gyerekek, hogy már-már vicces, senkinek nem kívánom ezt a helyzetet. Egy pár tanácsotok ha lenne örülnék neki. Bocs hogy kicsit hosszúra nyúlt, köszönet annak, aki elolvasta.


2013. okt. 19. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Szóval akkor most elhívtad már valahová vagy nem? Egyébként semmit nem akar tőled de ezzel ő is nagyon elcseszi a dolgokat, hogy folyton írogat meg mosolyog, megköszöni a bókjaidat neki stb. Nem így kellene neki sem viselkednie egy ilyen helyzetben. Legjobb lenne, ha te elmondanád neki, hogy ez neked csak szenvedés és szakíts meg vele minden kapcsolat és keress másik lányt.

Különben ott ülhetsz majd, bókolgathatsz miközben végignézheted hogyan jön össze egy másik sráccal.

2013. okt. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy ezzel a lánnyal összejön valami,arra sztem kicsi az esély. Ha érdekelnéd úgy,akkor találkozna, nem zárkózna el,vannak akik kicsit félénkebbek stb,és nehezebb velük a dolog,de hát itt már hónapok teltek el.Ha akart volna valamit,akkor már lett volna.

Sztem szeret téged mint haver,jó veled dumálni, na meg jól esik neki,hogy bókolsz..

De ha kapcsolatot szeretnél,akkor nézz más felé.

2013. okt. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem igazán, hogy most mennyit beszélgettek csak online, és mennyit vagytok "együtt" élőben.
2013. okt. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem hagyd a francba, ne fuss olyan nő után, akinek nem kellesz, max arra, hogy bókolgass neki. Ezt a helyzetet ő élvezi, de többet nem akar, neked meg rá megy az idegrendszered. Barát pedig nem tudsz lenni, mivel szerelmes vagy. Szenvedés az egész.
2013. okt. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ismeros helyzet kisse ijesztoen is. tanacsot nem tudok adni csak azt tudom elmondani en migez kezdek. nem hulyitem magam tovabb es lezartam vele. onzo dolog az tolem h ha mar kapcsolat nem lesz akkor baratsag se legyen de egyaltalan nem erdekel, keresek mast akire nem azert forditok idot csak mert nincs jobb dolga hanem mert kolcsonos. szerelmesnek en egyaltalan nem mondanam magam bar joval tobbet erzek mint egy barat irant es meg azelott akarom elfelejteni mielott keptelen lennek ra.
2013. okt. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!