Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, milyen szöveggel...

Csajok, milyen szöveggel jöjjön oda pasi az utcán, buszon, vagy akárhol és utána mit mondjon hogy normálisnak tartsátok és megadjátok a számotokat?

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 20:08
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Vagy ha jól néz ki akkor azzal is odamehet kb hogy "gyere fel kapd be a f**zom" akkor is mennyire magabiztos, férfias és szexi. Ha meg rosszul néz ki akkor meg jól bókolhat, lehet érdeklődő, meghívhat egy italra akkor is mennyire közhelyes, unalmas, átlagos, tolakodó stb? Végülis tök mindegy mit mond az a lényeg hogy néz ki, nem?
2013. okt. 19. 20:12
 2/18 anonim ***** válasza:

Üljön le mellém és beszélgessen velem. Mindegy mit mond, csak ne csajozós dumákat, mert akkor otthagyom a fenébe... Ha meg érezni, hogy nem vagyok rá kíváncsi akkor vegye a lapot és ne beszéljen mindenfélét összevissza. Egyszerűen csak normális kommunikációt alakíts ki és kérj elérhetőséget, de semmiképpen se fbot!

22N

2013. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, tényleg nem, én egyenlőre azon az állásponton vagyok, hogy így senkinek nem adnám oda a számom, maximum ha kiderül, hogy úristen mi mennyire hasonlítunk belsőleg.....
2013. okt. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha bejössz neki akkor tök mindegy, csak ne ezeket a gyenge csajozós dumákat. De akár az időjárással is lehet kezdni, "szép időnk van" vagy bármi, ha megvan a vonzalom akkor úgyis partner lesz a beszélgetésben.
2013. okt. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

# 3:

De könyörgöm, ha nem adsz semmi elérhetőséget, hogy tudod kideríteni egy tök random emberről, hogy mennyire egyeztek "belsőleg"? Logikai bukfenc, nem?

2013. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
5-ös, szimplán utcán nem ismerkedem. De most ez legyen az én gondom, maximum én nem találok párt :)) Ettől még van ezer másik nő. :)
2013. okt. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mondd, hogy tetszem neked és meg akarsz ismerni. Akár jól nézel ki, akár nem, ha így jössz oda, teljesen hétköznapi, udvarias, intelligens módon, akkor nem foglak bunkónak tartani.

Az, h megkapod-e az elérhetőségét a lánynak, attól is függ, h van-e épp valakije, nem szerelmes-e fülig épp másba.


Abban pedig igazad van, ha valaki nagyon jól néz ki, megengedhet magának egy kicsit többet, de hát ez nőknél is így van. Ha valaki nagyon bomba csaj, nem baj, ha nem tud angolul, ha semmihez nem ért, ha normálisan köszönni sem tud az ügyfeleknek, fel fogják venni dolgozni, mert ha pasi a főnök, úgy van vele, h szívesen megy be olyan helyre dolgozni, ahol minden nap egy ilyen csaj nézegethet.

2013. okt. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ezt a tetszel, meg ezt a meg akarlak ismerni szöveget már sok fiú mesélte hogy kipróbálta, erre tényleg 20-ból 20x a "van barátom" a válasz. Sosem az a válasz, hogy tényleg? vagy hogy aranyos vagy vagy hogy én is téged vagy hogy és mit akarsz rólam tudni vagy bármi egyedi. Hanem mintha ez egy kötelező lecke lenne valahonnan, mert az összes lány pontosan ugyazt mondja, egyetlen egyedi kivétel nélkül.
2013. okt. 19. 21:13
 9/18 anonim válasza:
szia, szép vagy/szimpatikus/tetszel, szívesen megismernélek, megadod a számod ? mindenképp kérd el a számát, mert magától nem fogja rádsózni, ha csak nem rámenős beképzelt r**anc.
2013. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ez a szívesen megismernélek és a szeretnélek megismerni mágnesként vonzza a "van barátom" szókapcsolatot ha a valóságban kipróbálod. Nem próbáltad még ki? Ostoba az összes lány, csak azt tudják mondani mindenre, hogy vánbárátom vagy hogy a bárátom nemörüllneneki! Egyetlen egyedi kivétel sincs, akár matematikaversenyt nyert, akár vallásos, akármilyen lány, mindegyik azt mondja hogy vánbárátom.
2013. okt. 19. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!