Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg ilyen könnyű egyetemen...

Tényleg ilyen könnyű egyetemen ismerkedni? Hogy megy ez általában?

Figyelt kérdés
Sok kérdésben írják, hogy aki itt nem talál párt magának, az sehol sem. Vagy legalább azt, hogy sokkal könnyebb. Na most ez akkor is érvényes, ha az ember nem kolis, és az egyetemi bulikat is kerüli (ami nem azt jelenti, hogy antiszociális)? Tényleg nyitottabbak az emberek arra, hogy kapcsolatot alakítsanak ki valakivel (barátkozáson kívül)? Légyszives, írjátok meg a tapasztalataitokat, azok is, akik most elsőévesek, eddig hogy látják a helyzetet..
2013. okt. 20. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szeretem a hamburgert
2013. okt. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már 3. éve egyetemista vagyok, de még nem találtam senkit. Igaz nem járok nagyon bulikba.

Egyébként én nem úgy fogalmaznék, hogy az egyetemen könnyebb csajozni, hanem, hogy ott több rá a lehetőség.

2013. okt. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Intoxcation ***** válasza:
...finom a piroska szörp?
2013. okt. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azért a középiskolában sem volt annyira nehéz
2013. okt. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én sem vagyok koleszos, elég sokat eljárok bulizni, de szerintem nem a bulikban a legjobb ismerkedni. simán oda lehet menni a karodra járó emberekhez, ismerkedni, baràtkozni. a legtöbb lehetőség talán az egyetem által szervezett programokon van, amiből van egy rakat szerencsére. tényleg könnyebb, mint mondjuk középsuliban, mivel jóval több ember van, és ráadásul szinte mindenki normális
2013. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem könnyebb, legalábbis nekem 5 èv sem volt elèg, hogy találjak valakit, pedig mèg bulikban is megfordultam.
2013. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt már rá példa, hogy nagyon elveszettnek tűnő lányhoz odamentem, mert pont elmaradt az óránk és jó alkalom volt hogy leszólítsam. Lett is belőle előbb barátság, aztán több. Például kötelező sportokon is könnyű szóba elegyedni, persze nem férfi kosárlabda edzésen, hanem ilyen uniszex sportokon, például futás.
2013. okt. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!