Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális Férfival ismerkednék?...

Normális Férfival ismerkednék? Nem csak kapcsolat céljából!

Figyelt kérdés
Inkább csak 25 év felett!

2013. okt. 20. 22:01
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
8-as köszke! Te írhatsz nyugodtan! :)
2013. okt. 20. 22:13
 12/21 anonim ***** válasza:
Akkor miért akarsz ismerkedni? Eladsz? Veszel?
2013. okt. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy kérdésem van: mi az a normális?
2013. okt. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

#8-as

Először is a csaj kezdeményezett azzal, hogy kiírta a kérdést és aki válaszol erre az már csak követi az eseményekben, de ugyanakkor dominálhatja a beszélgetést a továbbiakban.

A másik pedig, hogy az ismerkedés nem kapcsolat céljából(a kérdező részéről) és az udvarlás(a te részedről) valahogy nem fedi egymást.

A 11.-dik hozzászólás amit a kérdező írt számomra megint csak rejtély, hogy igazat adott egy olyan kommentnek ami nem is a kérdéshez kapcsolódik.

Felmerül bennem egy kérdés amire remélem választ kapok a kérdés kiírójától.

Baráti vagy párkapcsolati ismerkedést szeretne?

Ha az első akkor akár ő is keresheti a másikat, ha a második akkor lenne érvényes ami a 8.-ik hozzászólásban le van írva.

Ha megkapom a kérdésre a válasz akkor levonom a következtetéseket és lépek az ügyben addig pedig csak a #6 hozzászólásával tudok védekezni, hogy ez is egy ilyen eset lenne, ha belefognék.


#7 voltam

2013. okt. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Jelen.


29/F (szűz)

2013. okt. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

"Nem csak kapcsolat céljából!"


Tehát ha nem alakul ki semmi de jól kijövünk lehetünk barátok!


Elég társasági ember vagyok és szeretek új emberekem megismerni!

Megismeri a nézetüket,személyiségüket!

2013. okt. 21. 00:22
 17/21 anonim ***** válasza:
utóbbi kommented után újra: ha csak haverok lennénk, miért számit, hgy 25 feletti legyen az illető?
2013. okt. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Beszélgettél mostanában az átlag 10-en vagy 21-22 évesekkel? Hát nekem volt párhoz szerencsém! És nem igazán egy az értékrendünk!

Persze biztos van kivétel!

2013. okt. 21. 07:38
 19/21 Wadmalac ***** válasza:

? Normális az, aki normálisnak tartja magát? :)

Én szerintem nem vagyok az. És ha az átlagember az ún. normális ember, akkor kifejezetten örülök, hogy nem vagyok normális. :)

2013. okt. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Wadmalac ***** válasza:
Amúgy ha több információt adnál magadról, talán több esélyes jelentkeződ lenne és kevesebb esélytelen.
2013. okt. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!