Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedhetek lányokkal...

Hol ismerkedhetek lányokkal ha nagyon félénk vagyok és egyetlen egy barátom, haverom sincs és még szűz is vagyok, ja és még soha nem fogtam meg lány kezét sem, merre menjek Budapesten lakom. (? )

Figyelt kérdés

21f



GYŰLÖLÖM A CICANADRÁGOS RIBIKET!!!


2013. okt. 21. 08:20
1 2
 11/17 Noydra ***** válasza:

Akinek ennyi esze van fel is kötheti magát:)

Ezt teszi a keresztény nevelés, meg a vallás. Egy újjabb gyönyörű szerencsétlen selejt.

2013. okt. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"én is elítélem ezt az öltözködési formát."

Elítéled a cicanadrágos öltözködési formát?? Ne is haragudj, de aki cicanadrágot hord még nem biztos hogy ribi, a másik pedig: a cicanadrágot is lehet normálisan hordani pl szoknya alatt vagy egy hosszabb felső alatt!


Ha így gondolkodsz, akkor keress inkább templomban barátnőt

2013. okt. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

ha félénk vagy semmi esélyed! magamból kiindulva tudom hogy nehéz/lehetetlen ezt leküzdeni

egyébként ez a gyülekezetbe járás nem is rossz terv az ismerkedésre azok a lányok akik oda járnak szerintem elég toleránsak ahhoz hogy ismerkedjenek veled

ha a szüzességed akarod elveszíteni ahhoz ilyen korban szerelem kell egy éjszakás kalandba egy lány sem fog bele menni olyannal aki félénk és szűz

sok sikert!

2013. okt. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
küldenél nekem egy képet?:)
2013. okt. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

az egy dolog, hogy te nem vagy keresztény, de olyanokat írni, hogy megölöd magad, az PONT vallásba ütköző!

küzdd le az embergyűlöletedet, mert belülről fog felemészteni és hidd el, csak magadat bánthatod... kis morzsa vagy, ahogy mindenki más is, a Nap nélküled is fel fog kelni, de egyel több elfogadóbb emberrel szebb világra ragyogna rá és magadnak is szebb lennél ebben a fényben...

2013. okt. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A cicanadrág nem tudom mitől tenne akárkit is riba.nccá :/

Szerintem próbálj barátkozni előbb fiúkkal-lányokkal egyaránt, és inkább a szereteted kifejezni, mint a gyűlöleted!

Budapesten meg akárhol, akár itt gyk-n is, mert sok a pesti! :)

Amúgy ismerősökön, közös érdeklődésen keresztül, stb... :)

2013. okt. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Felesleges ongyilkosnak lenned, ha nincsenek barataid, baratnod akkor senkinek sem fogsz hianyozni kisfiam!

Nem igaz mar....

Ennyi h*lyet..

2015. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!