Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt már valaki úgy, hogy a...

Volt már valaki úgy, hogy a párja csak azért hagyta el, mert szűz volt? Csak mert kezdő volt? És nincs véletlenül valakinél a fél pár üvegcipellőm?

Figyelt kérdés

2013. okt. 5. 23:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Egy vodkás üveget látok a konyhaasztalon. Ha Rád tudom erőltetni akkor leszel a hercegnőm?! :D :D
2013. okt. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
meglátom mit tehetek #1! :DD
2013. okt. 5. 23:38
 3/14 anonim ***** válasza:
O.k. akkor kiborítom a tartalmát,hogy fel tudd próbálni ;) A témához sajna nem tudok hozzászólni,nem hagytak még el ilyen miatt :D
2013. okt. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért gáz az manapság ha valaki szűz?

biztos nem szakítanék a lánnyal ha szűz lenne, szerintem az még vonzóbbá teszi a dolgot :)

2013. okt. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#3 köszönöm nagylelkűséged és figyelmességed! :D


#4 örülök, hogy szerinted ez így van! de nem lenne nyűg, ha tanítanod kéne a lányt? mondjuk, ha szereted, akkor gondolom ez nem számít...

2013. okt. 5. 23:53
 6/14 anonim ***** válasza:

Engem 14 évesen azért hagyott el a "fiúm",mert egy hónap után még nem akartam vele lefeküdni. Úton-útfélen ezt hangoztatta és az ismerőseimmel üzente,hogy ha hajlandó vagyok vele lefeküdni,akkor visszafogad. (hát bennem nem volt hajlandóság)

Akkor nagyon megalázónak tartottam. Ma már büszke vagyok a döntésemre.

2013. okt. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

1 komoly kapcsolatom volt eddig (2 év) akkor vesztettük el a szüzességünk, de én hiába szerettem volna a párom nem akart sok mindenben újítani.

Így nem is tudtunk annyira tanulni a szex olyan gépies volt számomra kicsit!

Így azért állítom hogy nem lenne gond újra egy szűz lánnyal mert még én is igazán tanuló vagyok, vagyis annak érzem magam.

Csak legyél nyitott mindenre, no nem első alkalommal és aztán kiszűröd azt ami tetszik.

2013. okt. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#6 csak gratulálni tudok :) elég bunkó lehetett a "fiúd"... büszke lehetsz magadra! :)


#7 értem... szóval végülis mindig tanulhat újat az ember? :) köszönöm a válaszod!

2013. okt. 6. 00:03
 9/14 anonim ***** válasza:
Soha nem tudnék kényszeríteni arra senkit hogy megcsináljon valamit, ha szeretnék valamit akkor megbeszélném vele.
2013. okt. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Valakinél biztos.

Nem nincs nálam.

2013. okt. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!