Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » S. O. S! Egy végzős lány...

S. O. S! Egy végzős lány nagyon tetszik nekem és szerettem volna vele meg ismerkedni de nagyon nem úgy sült el a dolog ahogy kellet volna? Többi lent.

Figyelt kérdés
Na szóval ott volt az a lány egyedül egy lócán senki nem volt a közelben csak mi ketten ezért le ültem mellé meg kérdeztem a nevét stb..És aztán mennie kellet mert majdnem le késte a buszt mert annyira jól el beszélt beszélt velem :D Amikor el ment oda ült mellém egy idősebb fiú és el kezdet kérdezősködni hogy milyen a lány le feküdnék e vele és én meg persze olyan dolgokat mondtam hogy ******* ******** ******** ****** meg hogyha van barátja szét verném a fejét meg ilyenek,aztán ő is el mentés én pedig nyugodtan haza jöttem le ültem gépezni meg néztem a lány idővonalát(facebookon) és KAPCSOLATBAN VAN azzal a gyerekkel aki utána oda jött hozzám!!! És most írt facebookon hogy én hétfőn meghalok,meg hogy nagyon meg szopat mivel hétfőn kezdődik a gólya hét!xdd most mi a szart csináljak?????

2013. okt. 18. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Gólya hét? Véletlenül nem békéscsabai vagy?
2013. okt. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
túl nagy volt a pofád :D vagy becsicskulsz vagy csicskitasz :D
2013. okt. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem..
2013. okt. 18. 19:20
 4/5 A kérdező kommentje:
amúgy csak a normálatlan kérdésekre válaszolnak...
2013. okt. 18. 19:40
 5/5 anonim válasza:
75%
2-nek igaza van. Bár kedvesebben is mondhatta volna.... Ne légy beképzelt, és ne mondj ilyeneket. Főleg nem egy ismeretlen embernek. Szerintem kérj bocsánatot, és mond meg, hogy nem gondoltad komolyan. Hátha megbékél.
2013. okt. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!