Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek az milyen ha...

Szerintetek az milyen ha flörtölök egy lánnyal pár hete, és ö ismerkedik mással is? Lehet komolyan venni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 16:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az attól is függ, hogy a csajnak mennyire jössz be, lehet, hogy csak egónövelőnek vagy neki jó. Amúgy az ismerkedés nem minden esetben jelenthet rosszat. Nem biztos, hogy a lányt nagyon érdekli az, akivel ismerkedik.:D
2013. okt. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet.

Nem jártok, vagy semmi ilyesmi... Flörtöltetek párszor, és máris hűséget vársz? Milyen kisajátító pasi vagy te? :D

2013. okt. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Inkább férfiak válaszára lennék kíváncsi. Szerintem r"banc dolog, nekem legalábbis ha bejön valaki, nem jut eszembe, hogy flörtöljek mással. Ezt most tudtam meg, de én úgy vagyok vele, hogy innentöl inkább nem állok szóba a lánnyal.
2013. okt. 21. 16:13
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom nem léptél, lehet azt hitte, hogy flörtölésen kívül nem akarsz semmit.
2013. okt. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4., egyetértek :)
2013. okt. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, csak ne tudjak róla.

Én nem szoktam másokkal foglalkozni, ha van egy konkrét lány, aki nagyon érdekel. Ha nincs, akkor én is több felé ismerkedek.


25/F (és nem, egyáltalán nem rbancos, csak válogat köztetek. Majd akkor lesz rbancos, ha kapcsolat közben is ezt fogja csinálni.)

2013. okt. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem találkoztunk még. Kicsit távolabb lakik, de nem messze. Ha meló után hazaérek, akkor szoktunk üzizni kicsit. Nagyon hasonló hozzám, és annyira ritka az érdeklödési köre, hogy nem kéne más, mert ez elég ritka nekem ma. De volt már ilyennel rossz tapasztalatom, azaz hogy hirtelen feltünt valaki, és megbabonázta. És ez csak 1-2 nap kérdése, én pedig elég elfoglalt vagyok, hogy most rohanjak oda, nehogy más megelözzön. Számomra ez a gyorsaság nem fér bele az idömbe.
2013. okt. 21. 16:25
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem hívod te el randizni? Amíg más le nem csapja a kezedről!
2013. okt. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Màr elhívtam, megbeszéltünk egy borfesztivàlt, meg Dunán hajózást. 2 napig elfoglalt voltam, aztán amikor újra felhoztam neki, hogy akkor mehet, akkor meg meggondolta magát.
2013. okt. 21. 16:31
 10/14 anonim ***** válasza:

Flörtölni csak kevés ideig szabad, utána haladni kell tovább. Hetekig beszélgettek, de nincs randi? Szerintem magában már lezárt Téged vagy jött valaki, aki kvázi elhalászta előled - legalábbis az meghívásod visszamondása erre utal.


Szerintem két lehetőséged van:

1. Elhívod randira, de azonnal. Ha belemegy, még van esélyed, ha nem...

2. Hagyod a francba.

2013. okt. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!