Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Féltékeny vagyok ha más...

Féltékeny vagyok ha más lánnyal ismerkedik pedig nem is járunk. Hogy lépjek ezen túl?

Figyelt kérdés
Nem is az hogy nem járunk, összefutottunk jópárszor, néhány mondatot váltottunk. Nagyon tetszik nekem ő. Bejelölt ismerősnek facebookon, leveleztünk kicsit, és eltűnt. Majd 1 hónapig semmi és írtam neki egy ürüggyel, na akkor megint levelezgetés, kicsi flört, ismerkedés, de megint eltűnt...Idegesít hogy van egy haverja akivel újabban mindig együtt lóg, és ennek a srácnak nagyon sok lány ismerőse van "hugik" stb. de mind ilyen szép cicababa. És nem akarom hogy másokkal ismerkedjen... :/
2013. szept. 28. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ne a facebookon élj, hanem állj fel a gép elől, és ne itt siránkozz, mert én nem viszem oda neked a gyereket.. tegyél azért, ha vele akarsz lenni.. bevállaltad nem????
2013. szept. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De mit tegyek? Tudja hogy tetszik nekem mert egy közös ismerősünk elmondta neki. Lány létemre meg nem akarok nyomulni mert nyomultam már pasira és az gáz. Meg már taszítónak is érezném magam ha megint én keresném őt.

Jön azzal hogy "írj ha unatkozol" de bazzz írjál te, te vagy a pasi. Ráadásul tuti hogy több lánynak is bejön + én nem vagyok egy ilyen kisminkelt cicalány....

2013. szept. 28. 20:42
 3/3 laci911 ***** válasza:
Mièrt nem írhatsz rà ? Amúgy gondolkozz ha nem kellesz neki te minek rohansz èrte , női logogika .
2013. szept. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!