Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Na erre varrjatok gombot? :-D...

Na erre varrjatok gombot? :-D Nem gyenge agyi kapacitás egy lánytól? Vagy én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés

Épp elkezdtünk volna ismerkedni, erre írja nekem:

"De azt se tudod ki vagyok, miért akarnál megismerni?"


Itt borultam el:

"Az ismerkedés szó jelentését vágod? Arra szolgál, hogy olyan emberrel beszélgetünk, akit még nem ismerünk. De igazad van, ilyen agyi kapacitás mellett inkább hagyjuk."


2013. okt. 22. 18:36
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
56%

Most majd te kapod az oltásokat, hogy "nem kell általánosítani" stb. De valóban, nekem is hasonló tapasztalataim vannak. És ez valóban szomorú...

De én már túl vagyok azon a ponton, hogy bosszankodjam.

Nevetni kell ezeken. Sajnos normális lányt/nőt találni nagyon nehéz. Szokj hozzá, a legtöbbjének annyi esze van mint egy zacskó fagyasztott borsónak...

Tudom-tudom... tisztelet a kivételnek....

Csak látnék már kivételt is.... :/

2013. okt. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 A kérdező kommentje:
12-es hatalmas pacsi Neked! :) Így igaz. De azért van öntudat meg nagy száj. Kifingatnám a 90%-ukat szóban.
2013. okt. 22. 18:47
 13/57 anonim ***** válasza:
0%
ilyenkor inkább azt várjuk el, h vmi szépet írjatok, h hol, mikor szúrtatok ki minket..:D jaj de nagy rejtély volt.. te meg bunkón beszóltál neki, ezekután ne várj semi komolyat:SS
2013. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:

Köszi, látom hasonló cipőben járunk. Egy időben csináltam, hogy mindenféle társkeresőkön zajlott beszélgetéseket kiraktam blogba, naplókba. Ha nevessen más is.

Mit mondjak, nem voltam túl népszerű. :D

Az igazság nagyon mellbevágó tud lenni, és öntudata mindegyiknek van. Vedd szórakozásnak...

Előbb utóbb a mocsárból is előkerülhetnek aranyhalak ...

2013. okt. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
12-es nézz ide!
2013. okt. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:

Kedves 14-es, látom a kategóriába tartozol. Mit írjon szerencsétlen???

Meg akarta ismerni, és beszélgetni szeretett volna.

Erre kapott egy olyan beszólást, amit -jogosan- nem tűrt el.

2013. okt. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
25%
zajlik az élet Bács-kiskun megyében:D
2013. okt. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:

Ez a férfiakra is igaz tud lenni!

Főleg netes ismerkedés alatt!

De még mindig a legjobb és célszerűbb a személyes megismerkedés! Hisz a neten akár egy humoros mondat is hülyén tud hangozni és félreérthető!


Na meg pláne nem ha a gyk-n ír rád valaki! Ez valahogy a pancserek társkeresője! :D

2013. okt. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 A kérdező kommentje:
15: hát de mi ez az életképtelenség agyilag? Az isten verje meg ezt az agymosást ami a mai világban zajlik. Jó érzés tudni, hogy férfiként mit akarok, abszolút elképzelésem van a dolgokat, célokat illetően és tudom milyen nőt keresek. Ja és nem csak elvárom azt, amit keresek, hanem minimum meg is adom cserébe. Csak hát nehéz olyan felé nyitni, aki agyilag messze áll tőlem, és hiába akarsz adni, ahhoz is érzésvilág, agyi kapacitás kell, hogy elakarja és el is tudja fogadni a nő. Meg amiből feláll a hajam: ha csak elvárják, hogy a kegyeiket nyaldossa mindenki, de egy húslevest nem tud megfőzni. :D
2013. okt. 22. 18:53
 20/57 A kérdező kommentje:
19: az ismerkedés mióta egyenlő a társkereséssel?
2013. okt. 22. 18:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!