Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Na erre varrjatok gombot? :-D...

Na erre varrjatok gombot? :-D Nem gyenge agyi kapacitás egy lánytól? Vagy én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés

Épp elkezdtünk volna ismerkedni, erre írja nekem:

"De azt se tudod ki vagyok, miért akarnál megismerni?"


Itt borultam el:

"Az ismerkedés szó jelentését vágod? Arra szolgál, hogy olyan emberrel beszélgetünk, akit még nem ismerünk. De igazad van, ilyen agyi kapacitás mellett inkább hagyjuk."


2013. okt. 22. 18:36
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
Juj...
2013. okt. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
Ember... Évek óta minimum heti rendszerességgel lekoptat valaki, nem kellesz a kutyának sem. Nem gondolsz arra, hogy esetleg rosszul csinálsz valamit?!
2013. okt. 25. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 A kérdező kommentje:
Miről beszélsz? Most volt nőm 2 hónapja te nyomoronc :D
2013. okt. 26. 11:17
 54/57 anonim ***** válasza:

1. Persze, én meg az angol királynő vagyok. :)

2. Még ha így is lenne, akkor most hol van a so called nőd? :D Lelépett, te kis poronty? Másodszor pedig ez sem változtat azon, hogy heti - ha nem napi - rendszerességgel koptatnak le.

2013. okt. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 A kérdező kommentje:
Nem fogsz fogást találni rajtam. A saját kudarcaidat ne rám hárítsd. Nem tartozom magyarázattal, hogy hol van. Tudod a szerelem nem alakul ki mindig könnyen két ember közt...gyökér.
2013. okt. 26. 18:28
 56/57 anonim ***** válasza:
:-?
2013. okt. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:

Nem kell fogást keresnem, te magad vagy egy fogásHALMAZ. Tegyél rendet magadban, különben továbbra is csak a kosarakat fogod kapni.


(Btw én boldog, szerelmes kapcsolatban élek, tehát annsk, hogy szerintem te egy gyökér vagy, köze nincs a jelenleg nem létező "kudarcaimhoz".)

2013. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!