Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy jóképű, csajok kedvence...

Egy jóképű, csajok kedvence pasinak tetszhet egy átlagos csaj?

Figyelt kérdés
Én átlagos vagyok, volt aki lecsúnyázott már, a menő pasik soha sem vettek észre, csendes vagyok, önbizalomhiányos is. És most megtetszett egy pasi: ő jóképű, többeknek is bejön. Megtudta hogy tetszik nekem de nem lett semmi, bejelölt facen. Ha találkozunk kedves velem, beszélgetünk. Na és én írtam neki facen 3-szor is már, és tiszta normális. Órákig chatelünk kérdezget, érdeklődő, poénkodik, volt 1-2 mondata hogy mintha érdekelném, bókolások ilyesmi. Szerintetek tetszhetek neki legalább egy kicsit, vagy csak szivat?
2013. okt. 22. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolta lefekszik veled is, mert miért ne.
2013. okt. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát az még a jobbik eset ha voltak ilyen gondolatai. Mert akkor csak nem vagyok neki olyan visszataszító vagy ilyesmi.


Mert akkor égne ám az arcom ha a haverjaival kiröhögnek hogy "Ott az a ronda csaj aki oda van értem" és csak szivatott azzal hogy kedves velem...

2013. okt. 22. 22:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Tetszhet, de ha van jobb akkor miért érné be átlagossal?
2013. okt. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én jóképű, csajok kedvence vagyok :) Nekem nem ezen múlik. Volt már "átlagos"-nak tartott barátnőm, ő nekem nagyon tetszett külsőre is. De sajnos elég hamar kidobott, mert vadbarom voltam.
2013. okt. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet az ő szemében te nem vagy átlagos, de valami azt súgja ha minden ujjára kaphat csajt nem fog túlságosan megbecsülni
2013. okt. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De akkor lehetséges hogy nem néz le engem? Hogy azért "partnernek" tekint? Mármint ha szóba áll velem, meg élőben is kedves, facen is válaszol meg érdeklődő stb.

Igaz én kerestem eddig mindig, de nagyon normális volt.

Szóval akkor lehet lát bennem valamit akár?

2013. okt. 23. 12:19
 7/8 anonim válasza:
Ha ilyen veled, akkor neki valószinuleg nem számít!:)Ez jó jel, mert így nagyobb valószínűséggel rendes:) Szerintem se számít, velem is voltak hasonló esetek.
2013. okt. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nincs kizárva, hogy tetszel neki és szerintem relatív, kinek ki a "húeztne", az átlagos, és a jó csaj. De az sem biztos, hogy amit egy fiú elsőre gondol (+,-), az később is úgy marad.
2013. okt. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!