Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tipp nekem? /Lent/

Tipp nekem? /Lent/

Figyelt kérdés

Szóval. Először ismertetem magam.

Önértékelési zavarok, most kilencedik elején volt az a korszakom, amikor szinte minden hibámat hatszorosára nagyítottam, ezáltal az önbizalmam hamarosan lebukott nullára. Legjobb barátnőmnek sikerült, ezt a "sebki sem bír" szindrómát leküzdeni nyáron. Én meg itt kezdtem el görcsölni, hogy vajon nekem sikerült e. Aztán évkezdés tök jól sikerült, aztán egy törés és megint jött ez a korszak. Most már úgy érzem leküzdöttem, de nagyon zavar, hogy osztályomban egy másik lánybanda miatt nekem semmi kapcsolatom sincs a fiúkkal, pedig sokszor szétszarom magam nevetésben a röhögéstől. Mit tegyek, hogy tudjak velük beszélgetni? A barátaim szerint nagyon jó humorom van, csak a parázós időben egy kicsit visszaesett a poéngyártás, de volt olyan, hogy valaki hetekig emlegette a vicceimet...aztán a másik, hogy érjem el azt, hogy legyen önbizalmam, mint régen, es pozitív kisugárzással rendelkezzem? Szeretném ha nem úgy néznének rám, mint egy stréberre, hanem ismerjenek meg és azt mondjál rám, hogy tényleg jó arc vagyok. Nem hírnévre vágyom, hanem arra, hogy legyek valaki. Utoljára az lenne a kérdesem, hogy mit tennétek a helyemben? Amikor nagyon poénkodni akarok izgulni kezdek és annyi mindent akarok mondani, hogy végül csak egy értelmetlen mondat jön ki, amit egy mosollyal próbálok helyrehozni és elmondom értelmesen, de úgy érzem gáz. Nincs gond a dumámmal, csak sokszor hadarok és nem a várt végeredmény jön ki a számon. Összeségében annyit szeretnék, hogy észrevegyenek a fiúk /külsőmről inkább nem beszélek/ és egy olyab csaj legyek akivel bárki szivesen mutatkozik, lóg. Bocsánat a kautikus szövegért, köszönöm előre is a segítséget.



2013. okt. 23. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg légy laza, önbizalommal vagy nélküle, ugyan minek görcsölsz ennyit...

te nem akarod elfogadni azt aki vagy, és ez baj, mások kedvéért ne változz meg mert felőrlöd önmagad!!!

2013. okt. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazad van és igyekszem!! :)
2013. okt. 23. 11:35
 3/9 C0r3 ***** válasza:

Nyáron én inkább egésznap filmet néztem és aludtam. Elegem volt a világból. Sajnos minden nyáron ez van. Az egyetlen megoldás az edzés volt. Bulizni meg semmi kedvem pár miniszoknyás kiscsajjal. Suli közben pedig elvagyok az osztálytársaimmal. Én is lenézem magam (kinézet stb) de mint kiderült nagyon sokat hibázik az önértékelés :) Ha feszült vagy kezdj el futni,zenét hallgatni. Ez mehet egybe is. A zene szabályozza a szívverésed :D Egyébként az izgulásra még a rágózás is jó megoldás.

Kb. olyan mentális problémáid vannak mint nekem :D Igazi megoldást csak úgy tudsz találni rá, hogy megnézed honnan ered. Általában az ilyen gyerekkori traumák jó mélyen elraktározódnak :D Nekem sok-sok idő volt míg rájöttem pár dologra. Sok sikert! (16F)

2013. okt. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na lehet leások én is a probléma gyökeréig, a rágózást pedig megfogadom :D egyébként én be nem teszem a lábam bulikba, olyan zenéet nem hallgatok :) futni szoktam, a jógán eddig röhögtem, de lehet le kéne csillapodnom egy kicsit :D egyébként mostanában találtál megoldást, mert én is majdnem ennyi idős vagyok, de nem szeretném elrontani az életem ilyen szarságokkal.
2013. okt. 23. 12:20
 5/9 anonim válasza:
Csihadj már ember... A fiúk bírni fognak, ha lazább leszel. Ne akard őket meghódítani, ennyi a titok nyitja.
2013. okt. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 C0r3 ***** válasza:
Na igen. Lazább leszel. Van jópár lány ismerősöm akit régen nagyon kedveltem. Elkezdett lazább lenni. (Cigi,pasizás,piálás,bulizás) Kösz kihagyom az ilyen lányok társaságát :D Egyébként meg mivel én nem vagyok annyira kezdeményező új emberekkel, ezért nálam pl. a lányoknak kell nyitni. Elég necces,de párszor már megtörtént :D
2013. okt. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A lazábbat nem ilyenekre értettem. Olyanokra, hogy merjen fiúkkal beszélgetni, rájuk nézni és mosolyogni. Egyszóval ne sugározza hogy "nem tartozom közéjük" Hanem menjen oda nyugodtan. Cigizésről meg hasonló hülyeségekről nem volt szó...
2013. okt. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 C0r3 ***** válasza:
Akkor bocsi :D Hajlamos vagyok belegondolni dolgokat a mondatokba. Így viszont én is támogatom, hogy legyen lazább. Sőt örülnék is neki :)
2013. okt. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csihadok ember :D amugy cigitől prüszkölök, buliba nem járok :)
2013. okt. 23. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!