Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiu aki tetszik, és...

Rosaline kérdése:

Van egy fiu aki tetszik, és nem udom eldöbteni hogy tetszek neki. Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés
Már régebóta barátok vagyunk sokat szoktunk sulin kivül beszélgetni, sétálni stb. De nem tudom eldönteni hogy teszek neki mert a suliba osztály társam és ott nem nagyon beszélünk de mikor jönne oda hozzám beszélni mindig elkezdjük de egy másik csaj közbe lép mindig. De arrol a lányrol ugyan az a véleménye mint nekem. De a suliba még is mindig csinálják mintha együtt járnak, közbe a lánynak van barátja
2013. okt. 23. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha megkérdeznéd tőle? Jaj, bocsánat manapság ezt nem szokták, inkább vadidegen emberek tippelésére van bízva minden.
2013. okt. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tetszel neki.
2013. okt. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!