Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, összejönnétek egy...

Lányok, összejönnétek egy olyan fiúval, aki nyúlszájjal született?

Figyelt kérdés

Valakinél kizáró ok ez? Persze megvan műtve :), elég szépen, de a hegek látszanak...

Ha valaki nem tudná mi az:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2013. okt. 25. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha valakinél ez kizáró ok, az nem is szeretett meg téged igazán. A legtöbb embernek van valamilyen szépséghibája, az én partnerem például kopaszodik. Szóval ne aggódj emiatt, nem kizáró ok.
2013. okt. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok szerintem. Van aki ígyis aranyos, és helyes :) no de nem minden a külső!
2013. okt. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Biztos én vagyok a hülye, nem tudom mi ez, de azon felül, hogy van egy heg a szájuknál, mit kéne látnom?

Szerintem nincs ezekkel semmi gond.

Nekem meg tele van anyajeggyel a testem, szerintem az sokkal rondább, mint ez, ez csak egy heg.

2013. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egy lányt ismerek akinek kb akkora heg van mint az első képen, de ez nem lenne kizáró ok hogy összejöjjek vele.
2013. okt. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: nem arra gondolok, h egy ismerős nem akar velem járni vagy valami hasonló, és akkor, aztlehet mondani h nem is szeretett igazán. Hanem egy adott szituációra gondolok, pl h discóba vagy akárhol, leszólítanak, minden tök jó, aztán megakar csókolni az illető, és csak ekkor veszed észre, hogy van ez a heg a száján, nem riadnál vissza vagy valami.

3. válaszoló: azért az anyajegy és e között elég nagy különbség van. Anyajegye mindenkinek van, és nem számit rendellenességnek.

2013. okt. 25. 16:20
 6/7 anonim válasza:
Engem egyáltalán nem zavar és nem is kizáró ok. Szerintem egyáltalán nincs semmi gond ezzel. Ha szeretem az illetőt, vagy tetszik,akkor ezzel/ezekkel a testi hibákkal nem foglalkozok. :)Nem is olyan feltűnő szerintem.
2013. nov. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom, hogy egy picit zavar a látvány, viszont szeretek bárkivel ismerkedni és ha megkedvelem, akkor ezzel együtt fogom elfogadni, ha pedig nem kedvelem meg nem ezért fogom visszautasítani. Mindenkiben/mindenkin van valami "hiba".
2013. dec. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!