Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 14-17 éves lányok, ti összejön...

14-17 éves lányok, ti összejönnétek egy 23 éves fiúval vagy zavarna a korkülönbség?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 22:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nem


89 / Rózsika néni

2013. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

Én csak 20 év feletti pasival jönnék össze, szóval a korkülönbség egyáltalán nem zavarna. :)


17/L

2013. szept. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

14 évesen semmiképp, talán 17 évesen oké, ha nagyon dúl a láv. Melyik vagy te? Ha a pasi egyetemista, akkor nem olyan vészes, hiszen még egyikünk sem került ki a való életbe, ezáltal nem érezhető annyira a generációs "szakadék". Ha már dolgozik, akkor más, mert más az "értékrendünk", más az életünk, nehezebb összehozni a dolgokat...

20/L

2013. szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

15/L

2013. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Én suli mellett dolgozom, és ott van egy srác (ő is suli mellett melózik), aki 23 körüli, bár nem tudom pontosan, és vele nagyon szívesen összejönnék. A korkülönbség meg engem nem hiszem, hogy zavarna. 17/L
2013. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszem én sem. 15/L
2013. szept. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
engem nem zavar a korkülönbség, anno 17 évesen jöttem össze a párommal, aki akkor 26 volt. 2O/L
2013. szept. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
25%

Kezeket le a 14 éves KISLÁNYOKRÓL! Nem is értem hogy lehet egy kalap alá venni egy 14 és egy 17 éves lányt! Maximum a 17 évessel elfogadható a dolog.

L

2013. szept. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%

Utolsónak van igaza.... Nem is értem, hogy miért van itt a GYK-n ennyi pedofil -_-" Ilyenek lennének a mai 20-on évesek ? Nekem ennyi idősen természetes volt, hogy velem egykorú vagy nálamnál idősebb lánnyal jövök össze! Értsétek már meg végre, hogy 20 év fölött 16 évnél fiatalabb lánnyal össze jönni TILOS (!) Ha hivatalosan a magyar törvények szerint szabad is, nem minősül kiskorú megrontásának az ilyen dolog, emberileg mindenkinek tudnia kéne, hogy ez beteges! Ezek a lányok még gyerekek....Még bármire rávehetőek, nagyon naivak és könnyen kihasználhatóak....Ha nem is az a célod, hogy kihasználd attól még nem tudhatod, hogy Ő később felnőtt fejjel mit fog gondolni, megbánja e.

Kérdező: Én nem akarlak megbántani,(bár úgy tűnhet,de higgy nekem tényleg nem) eltudom képzelni, hogy esetleg szerelmes vagy egy nálad fiatalabb lányba (azért azt ide zárójelbe leírom,hogy a kérdésedből nem ez jön le, de ki tudja....Ezzel a lehetőséggel is számolok, mert mint mondtam nem áll szándékomban senkit megbántani), de nem hiszem el, hogy az normális dolog lenne, hogy egy 23 éves FÉRFI 14 éves aranyos kislányokhoz vonzódik akár szexuálisan akár "érzelmileg" (persze utóbbi fényévekkel normálisabb).....

És mielőtt valaki beszólna nekem, hogy "a szerelem nem kor függő". Elmondanám, hogy ezt én is így gondolom és nem ítélkezek! Szerintem teljesen normális a +5, +10 év bármelyik nem irányába, de csakis 20 éves kor fölött!!! Jómagam is 20 éves koromban jöttem össze a feleségemmel, aki akkor volt 25! Most én vagyok 31 és Ő 36 (12 éve ismerem, 11 éve vagyunk együtt és 1 éve vagyunk házasok :) ami szerintem teljesen normális dolog!Amúgy a 17/L 23/F párosítás már jóval elfogathatóbb, de ajánlom figyelmedbe a 18+os lányokat, nőket :) Az esetben, ha tényleg szerelmes lennél egy 16 min.-os lányba azt ajánlom tartsd vele a kapcsolatot és 1-2 évig legyetek csak barátok!


UI.: Tudom, hogy jogilag nem minősül pedofíliának egy 18+os ember és egy 14 éves gyerek nemi kapcsolata, de szerintem a pedofília nem jogi fogalom! Aki másképp érzi nyugodtan pontozzon le.... ;)

31/Kan

2013. szept. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Utolsónak teljes mértékben igazat adok. Viszont had mondjak vmit. 23 éves srác vagyok. Nemrég megismertem egy 14-15 éves lányt. Nem tudnám vele leképzelni a kapcsolatot, nem is szeretnék vele kapcsolatot, mert más generáció vagyunk. Én ezt tudom jól. De az a 15 éves lány ha látnád hogy milyen adottságokkal rendelkezik: akkora mellei vannak mint egy 20 éves fiatal nőnek, hihetetlen. Mellette még bevállalós is a csaj. Kérdem én: ha közölted a lánnyal hogy nem akarsz vele komoly kapcsolatot hanem csak kalandot, és ő ebbe belemenne, akkor is visszautasítanád? Hát kétlem. Mert most velem ez a helyzet. Tudom hogy gyerek és nem lehet vele kapcsolatot kialakítani, de ő benne van abba hogy a pénteki talin megfogdossam a mellét, fenekét és akár még több is lehet, nagyon vagány csaj. Akkor meg miért ne?:D
2013. szept. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!