Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nagy távolság szétválaszthat...

A nagy távolság szétválaszthat egy párt?

Figyelt kérdés

Barátnőm 200kmre lakik tőlem,1 évvel idősebb nálam,én 16 ő 17..lehet bután hangzik de most találkoznánk elősször..és

nagyon szeretnénk találkozni már..több mint másfél éve udvarolok neki,és nemrég megtört a jég,és ugymond ''összejöttünk'' és ugye eddig barátok voltunk,és mióta ''járunk'' azóta nagyon akarjuk egymást..nem szexuálisan,nekünk most fontosabb hogy egyátalán találkozzunk..csak ugye nekem még se kocsim se motorom,és anyát meg valahogyan megkéne győzni hogy engedje meg hogy vagy elmenjek v. elvigyen...mert ő..a barátnőm ő nem tud eljönni mert rengeteget kell tanulnia..nekem is,de én azt megoldanám,és ugye őszi szünetre terveztük hogy vagy valahogyan megoldaj hogy lejön vagy én megyek föl,csak anya nem enged el...és megkéne valahogyan győznöm..


viszont felajánlotta hogy február-május között elhivjuk magunkhoz..viszont nem tudom hogy addig tudunk-e várni..


és hogy szerintetek hogyan tudnám meggyőzni anyát?

Előre is köszönöm:)



2013. okt. 25. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ebben a korban nem hogy szétválaszthat, hanem szétválaszt túl nyomó többségben. Ha nem ez az a mindent eltipró örök szerelem, akkor biztos nem törném magam, illetve okoznék szenvedést magamnak.
2013. okt. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én ebbe a lányba őrületesen belevagyok esve,és bármit megtennék csak hogy lássam..és ha kell távkapcsolatban is de akkor is végigviszem..bizok benne hogy meglessz a gyümölcse:)
2013. okt. 25. 17:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért nem engedi, hogy elmenj hozzá?
2013. okt. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sajna igen, és nagy rá az esély. De nem 100%, szóval azért túl lehet élni...:/

Úristen, másfél évig visszautasított, most meg jártok? :3 De jó. Bárcsak én is tudnám, hogy érdemes küzdenem, akkor megtenném érte. (távkapcsolat lenne szintúgy)

Egyébként minek kapcsán ismerkedtetek meg? Simán Facebook-on, vagy van valami közösség.

Nos, 16 évesen engem se engedtek, 1-2 éven belül megtörik a jég itt is, de várni kell :( vagy kérleld addig, tanulj jól, csinálj meg mindent, hogy ne érje szó a ház elejét, mert ha büszke rád, könnyebb szívvel enged a kérlelésednek.


18/L

2013. okt. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert ugye még találkoztunk és félt..tudom hogy ha valami baj lenne akkor őt vennék elő..de egyszerűen engem meggyőzött..szóval én minél előbb találkozni akarok vele
2013. okt. 25. 17:40
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg simán működhet így is egy kapcsolat. Egyik csaj barátom 3 évig volt távkapcsolatban, és nem a távolság miatt szakítottak.

Később meg ha anyud is látja, hogy nem egy bérgyilkos a csaj, talán téged is elenged hozzá. :D

Szóval csak hajrá, 200 km nem a világvége. ;)

2013. okt. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igazából elősször játékból...aztán elkértem a faceját..aztán meg a skypeját..és beszélgettünk egy csomót..


az elején szimplán haverok voltunk,akkor is akartunk találkozni,de max.azért hogy nemtom csináljunk valamit,hülyüljünk..szóval ilyesmiket..


ugye megegyeztünk hogy amig nem találkozunk addig közöttünk nem alakul szorosabb kapcsolat..


de aztán nem tudom,egyszerűen szerelmes lettem,és nem tudtam rá ugy tekinteni mint egy barátra..ő se rám,és kb olyan 1-2 hónapja már ugy irunk meg beszélünk mint egy '' pár''..


és megőrülök ha nem láthatom...mert egyszerűen megvan benne minden amit kerestem..és egyszerűen ugy érzem hogy érdemes miatta élni:)

2013. okt. 25. 17:50
 8/11 A kérdező kommentje:
Elősször azért szeretném ha ő jönne mert akkor anya is megismeri és látja hogy nincs mitől féltenie engem:)
2013. okt. 25. 17:50
 9/11 anonim ***** válasza:

Saját példámból kiindulva igen. Nekem 4 évig tartott de évente egyszer láttuk egymást és aztán közös megegyezéssel lezártuk a kapcsot.

Mert nem volt értelme.

2013. okt. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szerintetek megéri rendes kapcsolatot igy csinálni?


Szerintem az ugy jó lenne ugye ugy terveztem hogy ő ide jön,ugye anya megismeri,és akkor elenged,pl: egy 7végét én töltök nála,egy 7végét pedig ő itt:)

2013. okt. 25. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!